Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Lenovo tab 2 a10-30 με θηκη της lenovo 155 ευρω..
 
Καλησπερα..δεν ειναι τρελη προσφορα απλα με 5 ευρω πιο κατω παιρνετε και μια θηκη της lenovo..
ΤΙΜΗ skroutz:https://www.skroutz.gr/s/9831913/Lenovo-Tab-2-A10-30-10-1-WiFi-2GB-16GB.html
ΤΙΜΗ eshop+θηκη μαζι:http://www.e-shop.gr/tablet-lenovo-tab2-a10-30-101-ips-quad-core-16gb-2gb-ram-blue-lenovo-folio-case-blue-p-PER.913548
ξαναλεω δεν ειναι τρελη προσφορα απλα εγω γιατι κοιταγα το ταμπλετ μου εκατσε καλα η θηκουλα  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εφοσον μιλησα μαζι τους για ακυρωση και μου ειπαν εγινε ευχαριστουμε δεν νομιζω να κανουν καμια μαλακια ετσι??Οχι τπτ αλλο απλα το εχω κοψει και τιμολογιο στον πατερα μου  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, στο φυλάδιο του Κωτσόβολου η lg 65UH615V κοστίζει 1099€.

 

Επόμενη τιμή στα 1169. Δεν είναι και τρελή ευκαιρία αλλα το αναφέρω για οποιον ενδιαφέρεται. Στο site του κωτσου η τιμή είναι ακόμα 1199€.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, στο φυλάδιο του Κωτσόβολου η lg 65UH615V κοστίζει 1099€.

 

Επόμενη τιμή στα 1169. Δεν είναι και τρελή ευκαιρία αλλα το αναφέρω για οποιον ενδιαφέρεται. Στο site του κωτσου η τιμή είναι ακόμα 1199€.

 

Η οποια ειναι απο τη φουρνια με το ψευτικο 4κ,δηλαδη 2880 χ 2160

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έψαχνα τηλεόραση καμιά βδομάδα πριν το Black Friday. Είχαν βάλει όλα τα καταστήματα αυτό το μοντέλο 65UH615V στα 999€. Και κράτησε αυτή την τιμή μέχρι την "Μαύρη Παρασκευή". Οπότε προσφορά δεν το λες.

Τώρα από θέμα τηλεόρασης είναι για τα σκουπίδια... Ναι, ναι, καλά διαβάσετε, για τα σκουπίδια. Πήγα και την είδα από κοντά σε 3 διαφορετικά καταστήματα. Είχε τεράστιο backlight bleeding, τα 50hz που έχει στις 65" δεν φτάνουν ούτε για ζήτω. Έβαλα στικάκι με ταινία σε Full HD και σε γρήγορες σκηνές έβλεπες το μαύρο της το χάλι. Παντού pixel. Καλά, για τα κανάλια δεν το συζητάμε.... Επειδή μπορεί να πείτε ότι το ψάχνω, ότι είμαι ψύρρας δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, ένα θα σας πω. Η γυναίκα μου είδε την τηλεόραση από κοντά να παίζει και μου λέει: "Καλά, θα δώσουμε 1000€ και θα τα δείχνει έτσι; Άστο καλύτερα".

Και στο Black Friday πήγα και πήρα την LG 65UH850 στα 1470€ από τον Κωτσόβολο από 2099€ που ακόμα και τώρα τόσο έχει στις αλυσίδες +-100€ και στο skroutz στα 1969€. Αυτή ήταν προσφορά, 629€ κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την 605V και είμαι αρκετά ικανοποιημενος και σε gaming και σε ταινιες. Αν και αρχικά είχα απογοητευτεί με το ψευτο 4Κ λένε, αλλά δε έχω δει κάτι που να με ενοχλεί. Επίσης με βολευει που είναι ips γιατί έχω αρκετό φως στο χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...