Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειμαι πολυ μελος εδω

Γι'αυτο ειμαστε εμεις εδω που ειμαστε πολυ για να σε σωσουμε να μην χασεις τα χρηματα σου. :-)

 

δικιο (μπορει) να εχεις αλλα εγω βλεπω  τυπους να αγοραζουν με πολλες αξιολογησεις. χαζοι ειναι?

Δεν υπαρχουν τυποι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δικιο (μπορει) να εχεις αλλα εγω βλεπω  τυπους να αγοραζουν με πολλες αξιολογησεις. χαζοι ειναι?

 

Νεος στην ενοτητα, νεος και στο ebay μαλλον ε;

 

2 αξιολογησεις εχει χθεσινες ο τυπος. Η μια λεει οτι παρελαβε (μαλλον "δικος του" ανθρωπος), η αλλη λεει οτι περιμενει να δει γιατι αργει η επιβεβαιωση της παραγγελιας.

 

Ολες οι αλλες ειναι απο το 2006 στα κινεζικα και προφανως αφορουν προιοντα εντελως διαφορετικα (adidas-nike βλεπω)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχουν ορεξη για τζογο (αλλοι τα δινουν σε προπο κλπ) ή αλλοι ειναι νεοι στο ebay. 

 

Αντε να μην το σβησω, ας το στειλουμε στο "βρηκα κατι..." συμφωνα και με την σκεψη/προταση του katcos. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από χρήστη xxxxx - Βαθμολογία 9

Πάρα πολύ καλή ποιότητα ήχου και απομόνωση εξωτερικών θορύβων*, άνετη εφαρμογή στο αυτί, μακρύ καλώδιο**. Το βύσμα θα μπορούσε να ήταν και επίχρυσο, αλλά δεν πειράζει, αξίζει τα λεφτά του.

*τόσο καλή που μπορούν να χρησιμοποιηθούν ακόμα και ως ωτοασπίδες!

**θα μπορούσαν να το έχουν σε ασύμμετρο στυλ για να περνιέται πίσω από τον λαιμό.

 

Από χρήστη xxxxx - Βαθμολογία 5

ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΗΧΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑ !

ΤΟ ΕΝΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LENOVO IDEAPAD B575 E1-1500 279Euro Link.png Site: Link

Notebook Lenovo Ideapad με οθόνη LED LCD 15,6 ιντσών, επεξεργαστή AMD DUAL CORE E1-1500 στα 1.5GHz, 4GB RAM, σκληρό δίσκο 320GB, γραφικά AMD Radeon HD 7310Μ και λειτουργικό σύστημα FreeDOS

Κατασκευαστής LENOVO Κατασκευαστής CPU AMD Επεξεργαστής AMD DUAL CORE E1-1500 1.5GHz Τύπoς Μνήμης RAM DDR3 Μέγεθος RAM 4 GB

 

Αξιζει;Υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα αυτη την περιοδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...