Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μου ήρθε mail απο amazon.co.uk 

 

As you've shown an interest in PlayStation 3, we thought you might like to know about our great money-saving bundle offer.

Buy a PlayStation 3 500GB Console and get Beyond: Two Souls and The Last of Us free.

 

και μιας και είμαι στην αναζήτηση ps3 (με σκοπό το last of us) και κοιτούσα για μετάχειρο,καπως με δελέασε η διαφήμηση,

 

όλο αυτό το πακέτο θα έκανε 350e με την express delivery υπο κανονικές συνθήκες.

και τωρα μου βγαίνει στα 270 πάλι με express,μεν κανονικο,ακόμη λιγότερα.

 

τι λέτε?συμφέρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη εδω http://www.e-shop.gr/product?id=HAP.315606 στα 9 ευρω λεει τιποτα η ειναι μουφα τελειως η προσφορα?

Μπορώ να σου πω ότι είναι καλύτερη , γιατί ανοίγει από κάτω και βάζεις δικές σου μπαταρίες. Οπότε αν έχεις 2 επαναφορτιζόμενες κάνεις δουλειά άνετα. Η άλλη αν ξεπερνάς τα 2 λεπτά στο βούρτσισμα αντέχει το πολύ για 3-4 μέρες ( χ2 βουρτσίσματα κάθε μέρα ) και για να φορτίσει πλήρως θέλει 16 ώρες.

 

Αν έχεις Μασούτη κοντά τις έχει με 40% έκπτωση και βγαίνει σε καλύτερη τιμή από το e-shop.

 

Για μένα η oral-b θα έπρεπε να τις μοιράζει δωρεάν σε κάθε γωνία. Το θέμα είναι ότι μας τσιμπάει άγρια στην τιμή των κεφαλών και για κει δεν έχω δει κανένα κουπόνι και καμιά έκπτωση μέχρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε mail απο amazon.co.uk 

 

As you've shown an interest in PlayStation 3, we thought you might like to know about our great money-saving bundle offer.

 

Buy a PlayStation 3 500GB Console and get Beyond: Two Souls and The Last of Us free.

 

και μιας και είμαι στην αναζήτηση ps3 (με σκοπό το last of us) και κοιτούσα για μετάχειρο,καπως με δελέασε η διαφήμηση,

 

όλο αυτό το πακέτο θα έκανε 350e με την express delivery υπο κανονικές συνθήκες.

και τωρα μου βγαίνει στα 270 πάλι με express,μεν κανονικο,ακόμη λιγότερα.

 

τι λέτε?συμφέρει?

Αν μιλαει για μεταχειρο/επιστροφη το αμαζον να ξερεις οτι εχει φαει κραξιμο για αυτα τα προιοντα και μαλιστα θυμαμαι εναν τυπο που ελεγε σε μια κριτικη προιοντος οτι τον ειχαν "ψαρεψει" ακριβως με τον ιδιο τροπο.

Μικρη η διαφορα για να το διακυνδυνεψεις ειδικα σε PS3 που υπαρχει και το θεμα με το λειζερ που δεν μπορεις να το ελεγξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα του αμαζον δεν ειναι μετάχειρο,είναι σφραγισμένο κανονικά,

 

για μετάχειρο το ανέφερα επειδή εγώ την ψάχνω γενικα και έλεγα να την κάνω εδώ απο αγγελείες.

 

αλλά δεν ξέρω,μου φαίνεται καλή περίπτωση γιατι έχει τους τίτλους που θα πάρω έτσι κ αλλιώς,και μου βγαίνει στα 250 καινούρια συσκευή κ 2 τίτλους του 40ευρου έκαστος.

 

αν και μία η άλλη έρχεται στην τιμή με ένα μετάχειρο slim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε mail απο amazon.co.uk 

 

As you've shown an interest in PlayStation 3, we thought you might like to know about our great money-saving bundle offer.

 

Buy a PlayStation 3 500GB Console and get Beyond: Two Souls and The Last of Us free.

 

και μιας και είμαι στην αναζήτηση ps3 (με σκοπό το last of us) και κοιτούσα για μετάχειρο,καπως με δελέασε η διαφήμηση,

 

όλο αυτό το πακέτο θα έκανε 350e με την express delivery υπο κανονικές συνθήκες.

και τωρα μου βγαίνει στα 270 πάλι με express,μεν κανονικο,ακόμη λιγότερα.

 

τι λέτε?συμφέρει?

 

δε θα λεγα οτι είναι προσφορά. ανάλογα bundle παιζουν κι εδω http://www.skroutz.gr/s/2661177/Sony-Playstation-3-PS3-Super-Slim-500GB-Gran-Turismo-5-Uncharted-3-Drake-s-Deception.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα το συγκεκριμενο δινει τα δυο παιχνίδια που με ενδιαφερουν (λογω cookies ίσως?) σωστο advertising τέλος πάντων και μου βγαινει στα 250.μεχρι αύριο θα έχω αποφασίσει κ αν ισχυει ακομα θα ενημερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά αξίζουν και βάζεις και μέσα και αυτό:

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.909575&sid=1

 

Σε κάτω από 300 και με Win8, δε θα βρείς πληρέστερο σε consumer σειρά (όχι επαγγελματική) αυτή τη στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

https://www.skroutz.gr/c/45/memory-cards.html?from=catspan&keyphrase=16gb+class+10

 

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος αλλά Class 10 τις βλέπω να είναι όλες.

 

Αν ισχύει στην πραγματικότητα το 50/30 που αναγράφει στα r/w speeds ναι είναι καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...