Προς το περιεχόμενο

Τέλος εποχής για το Windows Live Messenger


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο κατι πακιστανοί στο πακισταν το χρησιμοποιούν σε windows 2000 crackαρισμένα που το είχε ενσωματωμένο και ολα αυτα σε pentium 3! :shifty: 

Ευγε ms!

 

oτι ναναι?

In June 2009, Microsoft reported the service attracted over 330 million active users each month.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Skype μπορεί να είναι καλό για βιντεοκλήσεις, αλλά από εκεί και πέρα είναι τραγικό για ΙΜ υπηρεσία. Δυστυχώς και το Gtalk έχει πολλά αρνητικά, ενώ το FB Chat έχει χίλια δυο privacy issues.

Mόνη ελπίδα να βελτιωθεί σταδιακά το Skype.

Κατά τα άλλα μου λείπουν οι μέρες του ICQ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Απλά, πολύ πιο ωραίο από το Skype. Compact, απλό, εύχρηστο. Γιατί το κάνανε τόσο χάλια ρε παιδιά;

στο screenshot? πιο fugly πεθαίνεις...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι στις διαφορετικές γραμματοσειρές. Επιτέλους ξεφύγαμε από το τσίρκο που είχε καταντήσει το MSN, ας μην έχουμε πάλι τα ίδια.

 

Εμένα με βόλευε για να ξεχωρίζει πιο εύκολα ποιος λέει τι.

Ας έχει προαιρετικη επιλογή για όσους δεν το θέλουν.

Το να μην υπάρχει πάντως η δυνατότητα μου φαίνεται τραγικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ινδία, ή επίσημα Δημοκρατία της Ινδίας είναι χώρα στη νότια Ασία. Είναι η δεύτερη μεγαλύτερη χώρα παγκοσμίως σε πληθυσμό, με 1.210.193.422 κατοίκους[3], και η έβδομη μεγαλύτερη σε έκταση με 3.287.590 χμ².[2]

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%99%CE%BD%CE%B4%CE%AF%CE%B1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο χτές επίσημα δεν μου ανοίγει ο windows live λογαριασμός στο σκαηπ.. Ξεκινάει, συνδέεται, βλέπω τους ονλαην, κρασάρει και κλείνει. Μέχρι χτες δούλευε ρολόι με το migration.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου τρωει τωρα 73ΜΒ, για τα υπολοιπα συμβαινουν καποια περιεργα αλλα πιστευω οτι πρεπει να ειναι Bugs που δημιουργουνται και λογω mobile συσκευων που τρεχουν ταυτοχρονα ισως. Θελει βελτιωση αυτο το κομματι οντως

 

όταν ανοίγω τρώει 53 μετά αυξάνετε σιγά σιγά και φτάνει μετά από καμία ώρα + τόσο........

 

δεν το κάνει σε όλους αλλά το κάνει σε αρκετούς (memory leak λέγετε) και από τότε που πήγε στην ms κουφά δεν έχουν σταματημό......... στο μοναδικό μέρος που δουλεύει είναι metro εφαρμογή των win 8 εκεί δουλεύει άριστα αλλά είναι κακάσχημη και δύσχρηστη.........

 

Τα ιδια  και χειροτερα σκ$τ@ ηταν και πριν την εξαγορασει η Microsoft, η ιδιοκτησια αλλαξε, οχι οι developers.

 

τουλάχιστον πριν μπορούσα και έκανα videcall τώρα κάθε λεπτό call drop ανοίγω video κρασαρει ολο το σύμπαν μπορεί να ήταν χάλια τώρα έγινε σκατά όμως..........

 

καλά δουλεύει μόνο στα wp 8 και win 8 μετρο εφαρμογές.... τι να της κάνω δλδ του win 8 αν κοιταχτεί στον καθρέφτη θα αυτοκτονήσει από ασχήμια και του wp8 αδελφή της είναι δεν πάει μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...