Προς το περιεχόμενο

κακη παστα


bade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γκρίνια γκρίνια γκρίνια! Δεξιού την θέση σου ως ενα κατώτερο όν και μην μιλάς! Γρήγορα στην κουζίνα σου τώρα! :Ρ

Δεξιώ δεξιώ.

Ε ρε και πέρα απο το πλαίσιο να περάσει κανένας Μπαμπινιώτης απο εδώ... θα σας πω εγώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για να σωσω μια ζωη θα προσπαθησω

 

με μπιστολακι στο ζεστο η μητρικη αναψε δεν μπορουσα να την αγγιξω

 

και η μητρικη δεν κανει τσαφ γιατι εχει τις <<ασφαλιες>> που καιγοντε αμεσος

 

και σε περιπτοση που βραχικυκλοσει κλεινει αμεσος το  τροφοδοτικο

πω πω ψητη εγινε η μητρικη , καλα και συ βρε ανθρωπε πας και βγαζεις τα λαστιχα απο το μπλοκ χωρις να το αδειασεις? στην τελικη ας εβγαζες το μπλοκ  και ας εβγαζες τους σωληνες απο την αντλια που ειναι και κατω κατω με μια λεκανη απο κατω να αδειασει ολα ενταξει θα ηταν. τουλαχιστον ευχομαι να μαθεις κατι απο τα λαθη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δοκιμασει ενα παλιο τροφοδοτικο και μολις το βραχυκικλονεις σταματαει και μετα απο λιγο ξανα ξεκιναει



αυριο θα ειναι η στιγμη της αληθιας  ρωτισα των δασκολο της πληροφορικης και μου ειπε οτι μπορει να μου την αλλαξουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δοκιμασει ενα παλιο τροφοδοτικο και μολις το βραχυκικλονεις σταματαει και μετα απο λιγο ξανα ξεκιναει

 

αυριο θα ειναι η στιγμη της αληθιας  ρωτισα των δασκολο της πληροφορικης και μου ειπε οτι μπορει να μου την αλλαξουνε

τι ακριβως  βραχυκυκλωσες?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει χαθει εντελώς η μπαλα... που κολάει τώρα το παλιο τροφοδοτικο που ξεκινάει οταν το βραχυκυκλώσεις με την καμμενη μητρική και τον καθηγητή πληροφορικης μονο εσύ το ξέρεις.....

 

 

Τελικα μεσα σε όλα υπαρχει και σοβαροτατο νοητικο προβλημα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει χαθει εντελώς η μπαλα... που κολάει τώρα το παλιο τροφοδοτικο που ξεκινάει οταν το βραχυκυκλώσεις με την καμμενη μητρική και τον καθηγητή πληροφορικης μονο εσύ το ξέρεις.....

 

 

Τελικα μεσα σε όλα υπαρχει και σοβαροτατο νοητικο προβλημα!

άσε,να δώ τι άλλο θα διαβάσουμε σε αυτό το ριμάδι το φόρουμ,έχω να δω σοβαρό thread στο section hardware πολλούς μήνες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δοκιμασει ενα παλιο τροφοδοτικο και μολις το βραχυκικλονεις σταματαει και μετα απο λιγο ξανα ξεκιναει

βραχυκικλοσα τα καλοδια των 12 βολτ το λεω αυτο γιατι δεν θα κανει τσαφ

 

αυριο θα ειναι η στιγμη της αληθιας  ρωτισα των δασκολο της πληροφορικης και μου ειπε οτι μπορει να μου την αλλαξουνε

του ειπα ολη την ιστορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά τροφοδοτικά υπολογιστών έχουν ασφάλεια βραχυκυκλώματος (polyfuses, current/voltage monitor κτλ) για να προστατεύουν τον εαυτό τους και το περιβάλλον (από φωτιά πχ) και όχι τις συσκευές που συνδέονται σε αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είμαι σχεδόν σίγουρος οτι αν συνεχίσει έτσι στο τέλος θα καταλήξει με εγκαύματα ηλεκτροπληξίας στα επείγοντα ... Για να μην πω τπτ χειρότερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίει αυτός βέβαια. Αυτός τόσο μυαλό έχει τόσο καταλαβαίνει. Αν δεν υπάρχει έλεγχος σε παιδιά τέτοιας ηλικίας και απ ότι φαίνεται με προβλήματα, τι να πεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...