Προς το περιεχόμενο

κακη παστα


bade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια τρωω κραξιμο για την ψυξη μου να μην τρωω και για την ορθογραφια μου

 

 

καρμεν παραφλου επεσε και μεσα στα pci να ριξω και εκει?

μια απορια πως επεσε το παραφλου πανω στην μητρικη ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε δεν σου λέγαμε τόση ώρα να την αφήσεις να στεγνώσει καλα πριν την βάλεις σε λειτουργία? οτι ναναι πραγματικά. Εύχομαι να μην στην αλλάξουν στο πλαίσιο μπάς και μάθεις το μάθημα σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε ότι δεν ήμουν ποτέ εδώ.

Το μαμήσατε το θέμα όμως ρε παιδιά. Εντάξει έκανε τη μαλακία του αλλά έλεος απο ένα σημείο και μετά.

bade σου είπαμε να μην.... αλλά κλασικά δεν άκουσες. Λούσε την με οινόπνευμα τώρα, στέγνωσε την και ο Θεός βοηθός για το RMA. Αν και αν θυμάμαι καλά θα είναι η δεύτερη που θα πας;

 

Τεσπα αποχωρώ. Πάω να μαζέψω το σπίτι μου που δεν λέγεται σπίτι έτσι όπως είναι...........

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δουλευει τελικα

 

1)να την λουσω με οινοπνευμα

2)να την αφισω οπος ειναι

 

 

για να μην το καταλαβουν στο πλαισιο

δεν υπαρχει περιπτωση να μην το καταλαβουνε δεν ειναι τιποτα χθεσινοι εδω δεν αλλαζουν προιοντα που δεν εχουν καποιο προβλημα σιγα μην σου αλλαξουν καμενη μητρικη που την εκαψες εσυ.προσπαθησε αλλα κρατα μικρο καλαθι για να μην απογοητευτεις μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε ότι δεν ήμουν ποτέ εδώ.

Το μαμήσατε το θέμα όμως ρε παιδιά. Εντάξει έκανε τη μαλακία του αλλά έλεος απο ένα σημείο και μετά.

bade σου είπαμε να μην.... αλλά κλασικά δεν άκουσες. Λούσε την με οινόπνευμα τώρα, στέγνωσε την και ο Θεός βοηθός για το RMA. Αν και αν θυμάμαι καλά θα είναι η δεύτερη που θα πας;

 

Τεσπα αποχωρώ. Πάω να μαζέψω το σπίτι μου που δεν λέγεται σπίτι έτσι όπως είναι...........

Πετά τα όλα μέσα στην ντιβανοκασελα. Μια Χαρα θα χωρέσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπος εβγαζα το μπλοκ για να βαλω το αλλο εβγαλα τις σολινες και εσταξε

δεν επρεπε να βγαλεις τους σωληνες βρε συ , επρεπε να βγαλεις το μπλοκ μαζι με τους σωληνες να αδειασεις το κυκλωμα και μετα να βαλεις το αλλο μπλοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν επρεπε να βγαλεις τους σωληνες βρε συ , επρεπε να βγαλεις το μπλοκ μαζι με τους σωληνες να αδειασεις το κυκλωμα και μετα να βαλεις το αλλο μπλοκ

Ψάχνεις να βρεις λογική ενηλίκου ανθρώπου 20+ χρόνων σε παιδί 13χρονων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα σαββατο και αν

 

 

 

Πείτε ότι δεν ήμουν ποτέ εδώ.

Το μαμήσατε το θέμα όμως ρε παιδιά. Εντάξει έκανε τη μαλακία του αλλά έλεος απο ένα σημείο και μετά.

bade σου είπαμε να μην.... αλλά κλασικά δεν άκουσες. Λούσε την με οινόπνευμα τώρα, στέγνωσε την και ο Θεός βοηθός για το RMA. Αν και αν θυμάμαι καλά θα είναι η δεύτερη που θα πας;

ναι η δευτερη σε 4 ημερες αν δεν μεθυμηθουνε καλα θα ειναι



να πω οτι δεν δουλεψε καθολου απο το να πω οτι δουλεψε και καηκε θα φανει ενω ετσι υπαρχει μια πιθανοτιτα να νομιζουν οτι ειναι ελατοματικια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα σαββατο και αν

 

 

 

ναι η δευτερη σε 4 ημερες αν δεν μεθυμηθουνε καλα θα ειναι

 

να πω οτι δεν δουλεψε καθολου απο το να πω οτι δουλεψε και καηκε θα φανει ενω ετσι υπαρχει μια πιθανοτιτα να νομιζουν οτι ειναι ελατοματικια

και εσενα να μην θυμουνται το συστημα τους θα θυματε το s/n της mobo οποτε αστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι η δευτερη σε 4 ημερες αν δεν μεθυμηθουνε καλα θα ειναι

 

να πω οτι δεν δουλεψε καθολου απο το να πω οτι δουλεψε και καηκε θα φανει ενω ετσι υπαρχει μια πιθανοτιτα να νομιζουν οτι ειναι ελατοματικια

 

Να ξέρεις πάντως ότι το πλαίσιο διαβάζει τι γράφεται στο ινσομνια και πολλές φορές παρεμβαίνουν εκπρόσωποί του εδώ μέσα.

Για γιαγιά σε κόβω πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

2 Χαζές ερωτήσεις αλλά θα πρέπει να ρωτήσω για να αποκλείουμε κάθε ενδεχόμενο.

 

1)Την ναυλον μεμβράνη επάνω απο το block την ξεκόλλησες??

2) Είσαι σίγουρος ότι το κύκλωμά σου δεν έχει πάρει αέρα???

 

EDIT:

Παίδες δεν είδα οτι έχει 10 σελίδες πράγμα!!! Sorry αν αναφέρθηκε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοει αν εχεις κανει εξαερωση στο κυκλωμα  ,  δεν γνωριζω τι παιζει με την εξαερωση λογω πολυ αφρου απο το παραφλου ,δεν υπηρχε ναυλον μεμβρανη πανω στο μπλοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...