Προς το περιεχόμενο

Μεταφορα δικτύου απο γειτονικο δικτυο


paktan2tanashs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο γειτονας μου εχει ανοιχτο το δικτυο και ετσι μπορω να εχω σημα μονο απο ενα σημειο στο μπαλκονι μου...τι μπορω να κανω για να φερω το σημα μεσα στο σπιτι και να ειμαι ανετος(χωρις να τραβαω καλοδια)?εχω ακουσει για access point...πως μπορω να το κανω και τι αλλη λυση υπαρχει...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το βγαλει ο γειτονας σε καλυτερο σημειο για τον φιλο ή στο μπαλκονι! Αντε παρε δικο σου φιλε και ασε τις μασαμουντιες ή πληρωνέ του το μισο λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις ακομη να τον εκφοβισεις οτι θα του καψεις το σπιτι αν δε μεταφερει το ρουτερ του εκει που βολευει εσενα, πιο κοντα στο παραθυρο του ας πουμε. Αν δε μασησει πες του οτι θα του σκοτωσεις ολη την οικογενεια. Το δευτερο συνηθως πιανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ότι κατάλαβα το παλικάρι θέλει "κλέβοντας" σήμα απο το γείτονα να χει Internet.!!!

Και λογικά θα χει καμιά εξωτερική κεραία και θα του περιορίζει την μετακινηση του λαπτοπ!!!

Ουσιαστικά θέλει να μεταφερει το δικτυο σπιτι του και να ειναι ανετος με το λαπτοπ!!

Απλα πείτε του ένα τρόπο και αφήστε επιτέλους το trolling.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το βγαλει ο γειτονας σε καλυτερο σημειο για τον φιλο ή στο μπαλκονι! Αντε παρε δικο σου φιλε και ασε τις μασαμουντιες ή πληρωνέ του το μισο λογαριασμο

Θα το βγαλει ο γειτονας σε καλυτερο σημειο για τον φιλο ή στο μπαλκονι! Αντε παρε δικο σου φιλε και ασε τις μασαμουντιες ή πληρωνέ του το μισο λογαριασμο

 

Λοιπον ο γειτονας ειναι φιλος μου...το router το εχει στο παραθυρο και τα 15 ευρο δεν τα εχει αναγκη τον εχω ρωτισει μπορειτε να βοηθισετε ή οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...