Προς το περιεχόμενο

τι είναι το MSIInstall.log


antoine00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδες. Εκει που εψαχνα να σβησω αρχεια που δε χρειαζομουν επεσε το ματι μου σε ενα τετοιο αρχειο. Μπορειτε να μου πειτε τι ακριβως ειναι αυτο? Μου κανει εντυπωση διοτι εκεινη τη μερα και ωρα δημιουργιας του αρχειου το λαπτοπ μου ηταν στα χερια ενός γνωστου τπ που θα μου περνουσε antivirus.

 

ενδεικτικα σας δειχνω και ποια ειναι η μορφη του ανοιγοντας το

post-250028-0-67158700-1365637616_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες απλά να έκανες αντιγραφή/επικόλληση το κείμενο εδώ για να βλέπαμε και όλο το περιεχόμενο,η MSI πάντως είναι εταιρία που βγάζει μητρικές και αρχεία τύπου log δημιουργούνται κατά την εγκατάσταση(install) από πάρα πολλά προγράμματα και από οδηγούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ ξωτικέ και καλή σου μέρα! Βασικά κόπυ πέηστ δε γίνεται γτ μιλάμε για τεράστιο κείμενο. Εν ολίγοις είναι κάτι για το οποίο θα έπρεπε να ανησυχώ; Μήπως να το σβήσω; Η καταγραφή είναι τριών λεπτών από τη στιγμή που ξεκινάει μέχρι που σταματάει, ενημερωτικά. Υπάρχει περίπτωση να εμφανίστηκε μέσω κάποιο update που ενδεχομένως να έγινε;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να το πηγαίνω πολύ μακριά αλλά υπάρχει περίπτωση να μου πέταξε κάτι ο τύπος που περνούσε το antivirus ώστε να τα καταγράφει τον υπολογιστή μου; Υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...