Προς το περιεχόμενο
fotis_rodos

προβημα με ηχο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας εχω ενα προβλημα με τον υπολογιστη μου..οποτε βλεπω ενα βιντεο στο youtube η βλεπω κατι σε  live streaming ακουγεται ενας σπαστικος ηχος απο τα ακουστικα η τα ηχεια αναλογως τι εχω ανοιχτο και κανει σαν σειρηνα ασθενοφορου.. ο ηχος ειναι συνεχομενος και μολις κλεισω το παραθυρο που τρεχει το βιντεο μετα απο 20 δευτερολεπτα περιπου σταματαει.. τι μπορει να φταιει ? μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος??

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες λίγο τις θερμοκρασίες του υπολογιστή σου με καποιο προγραμμα εκ των hwmonitor, hwinfo και ποσταρε screenshot εδώ!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

όταν βλέπεις κάποιο video απευθείας από το σκληρό και όχι από το internet ,μια ταινία που έχεις κατεβάσει για παράδειγμα ,δεν το κάνει?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

δεν το κανει με κατεβασμενη ταινια οχι..μικροφωνο εχω πανω μονο τησ καμερας δεν ξερω πως να δω αν το εχω ανοιχτο..πως ανεβαζω το screenshot??

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

**άσχετο

και στα ρεύματα κάτι δεν μου αρέσει.

τι τροφοδοτικό έχεις;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

πως θα δω τι τροφοδοτικο εχω?? να ανοιξω το κουτι?

ναι φίλος.

δεν το βλέπεις αλλιώς. ;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φίλε σωστά σου λένε τα παιδιά ποιο πάνω θέλεις ένα καθάρισμα & θερμοαγώγιμες και μάλλον τρέχει κάτι και με τα ρεύματα σου, 

καμία απότομη διακοπή ή επανεκκίνηση σου έκανε ποτέ...??

το θέμα δεν είναι μόνο τι τροφοδοτικό έχεις πάνω αλλά το ερώτημα είναι αν δουλεύει σωστά.....!

κοινός πρέπει να το μετρήσει κάποιος αν έχεις κανένα αλάνι και χρησιμοποιεί πολύμετρο ή έχει μετρητή να στο κοιτάξει.... 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

δεν μ εχει κανει ποτε καποι διακοπη οχι..θα το καθαρισω και θα ξανανεβασω καινουρια μετρηση..το τροφοδοτικο ειναι pentium IV & PFC MODEL: LC 350

ο υπολογιστης εχει πανω 4 ψυχτρες και μια λαμπα που φωτιζει το κουτι..μ τον εδωσε ενας φιλος που δεν το χρησιμοποιουσε και ηταν κλειστος για πολλα χρονια..

εχω πολυμετρο εγω ημουν και ηλεκτρονικος στο τεε  :-D  αλλα δεν ξερω πως ακριβως να το μετρησω!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.