Προς το περιεχόμενο

προβημα με ηχο


fotis_rodos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας εχω ενα προβλημα με τον υπολογιστη μου..οποτε βλεπω ενα βιντεο στο youtube η βλεπω κατι σε  live streaming ακουγεται ενας σπαστικος ηχος απο τα ακουστικα η τα ηχεια αναλογως τι εχω ανοιχτο και κανει σαν σειρηνα ασθενοφορου.. ο ηχος ειναι συνεχομενος και μολις κλεισω το παραθυρο που τρεχει το βιντεο μετα απο 20 δευτερολεπτα περιπου σταματαει.. τι μπορει να φταιει ? μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το κανει με κατεβασμενη ταινια οχι..μικροφωνο εχω πανω μονο τησ καμερας δεν ξερω πως να δω αν το εχω ανοιχτο..πως ανεβαζω το screenshot??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε σωστά σου λένε τα παιδιά ποιο πάνω θέλεις ένα καθάρισμα & θερμοαγώγιμες και μάλλον τρέχει κάτι και με τα ρεύματα σου, 

 

καμία απότομη διακοπή ή επανεκκίνηση σου έκανε ποτέ...??



το θέμα δεν είναι μόνο τι τροφοδοτικό έχεις πάνω αλλά το ερώτημα είναι αν δουλεύει σωστά.....!



κοινός πρέπει να το μετρήσει κάποιος αν έχεις κανένα αλάνι και χρησιμοποιεί πολύμετρο ή έχει μετρητή να στο κοιτάξει.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μ εχει κανει ποτε καποι διακοπη οχι..θα το καθαρισω και θα ξανανεβασω καινουρια μετρηση..το τροφοδοτικο ειναι pentium IV & PFC MODEL: LC 350



ο υπολογιστης εχει πανω 4 ψυχτρες και μια λαμπα που φωτιζει το κουτι..μ τον εδωσε ενας φιλος που δεν το χρησιμοποιουσε και ηταν κλειστος για πολλα χρονια..



εχω πολυμετρο εγω ημουν και ηλεκτρονικος στο τεε  :-D  αλλα δεν ξερω πως ακριβως να το μετρησω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...