Προς το περιεχόμενο

προβημα με ηχο


fotis_rodos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα το φανταστικά. Ανεβαίνουν οι θερμοκρασίες και πιθανοτατα σου σφυρίζει στα ακουστικά κάποιο προγράμμα ελέγχου θερμοκρασιών της μητρικής.

 

 

Καλο καθάρισμα λοιπόν, αλλαγή παστουλες και ξαναδοκιμαζεις .

 

Τα ρεύματα το πιο πιθανό είναι να είναι λάθος ενδείξεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το καθαρισα και εβαλα καινουρια παστα...παταω το κουμπι να ανοιξει και ξεκιναει κανονικα αλλα μετα μου βγαζει windows is loading files και μολις τελειωσει κανει επανεκκινηση και μετα παλι το ιδιο ξανα κ ξανα..τι εκανα λαθος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαιώσου ότι τα έχεις συνδεσει όλα σωστά και ότι έχει πατήσει καλά η ψύκτρα του επεξεργαστή, ειναι λίγο δυστροπες αυτες στην τοποθετηση. 

 

Μια φωτογρα΄φια του εσωτερικου του υπολογιστή σου για να δούμε τι έχεις κανει θα βοηθούσε παρα πολυ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου τελειωσα το καθαρισμα χωρισ να εχω αλλαξει την κρεμα το δοκιμασα και δουλεψε κανονικα και η θερμοκρασια ηταν πολυ καλυτερη αλλα πριν λιγο μ εφερε ενας φιλος την παστα και την αλλαξα και απο τοτε μου το κανει αρα ειναι θεμα τοποθετησης της ψυχτρας ε? την εξυσα και εβγαλα ολη την παλια κρεμα και εβαλα περιπου 3 κοκκους ρυζιου  μηπως να βαλω παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα ρε γμτ..την εχω βαλει καλα και παλι τα ιδια..και απ οτι εψαξα στο google μ βγαζει ασχετα για αυτο το προβλημα...τι μπορει να φταιει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα εφταιγε μια απο τις ram την εβγαλα και δουλεψε κανονικα δεν ξερω αν καηκε και απο τι παντως τωρα δουλευει!! οι κανουριες θερμοκρασιες ειναι αυτες..



εδω

 

post-263082-0-71959100-1365799073_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...