Προς το περιεχόμενο

Lenovo G585 - 202€


mypagio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λέει εκεί κάτω που αναφέρει ο φίλος με πολύ ψιλά γράμματα. Γι'αυτό είπα εξαρχής πως είναι χωρίς ΦΠΑ.

Πάντως και που το αναφέρει, πάλι παράνομο είναι!! Υποχρεωτικά με νόμο όλα τα προϊόντα οφείλουν να αναγράφουν το ΦΠΑ, γι'αυτό αν δείτε στο πιο πάνω σχόλιο μου αν τυχόν είναι ειδικό newsletter για επαγγελματίες, αλλιώς είναι και κουτοπόνηροι και παράνομοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να φανει εκει περα......αφου δεν τα εχουν και με κιτρινο χρωμα να μην φαινεται τιποτα παλι καλα.

 

Αφου ειναι ακριβως τα ιδια γιατι το συζηταμε ακομα το θεμα καλυτερα να κλεισει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω στην κανονικη εικονα θα φαινεται κανονικα.

 

Απλα ο φιλος που ανηρτησε την εικονα εδω..πρεπει να την μικρυνε λιγο..οποτε εχασε ποιοτητα..και για αυτο τα ψιλα γραμματα δεν φαινονται πλεον καλα.

 

Οσο για το αν ειναι παρανομο δεν ξερω.Εγω ξερω οτι πρεπει να αναγραφεται αν ειναι με ΦΠΑ ή οχι.Δεν γνωριζω αν πρεπει οπωσδηποτε να βαζει τιμες ΜΕ φπα αναγκαστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέει εκεί κάτω που αναφέρει ο φίλος με πολύ ψιλά γράμματα. Γι'αυτό είπα εξαρχής πως είναι χωρίς ΦΠΑ.

Πάντως και που το αναφέρει, πάλι παράνομο είναι!! Υποχρεωτικά με νόμο όλα τα προϊόντα οφείλουν να αναγράφουν το ΦΠΑ, γι'αυτό αν δείτε στο πιο πάνω σχόλιο μου αν τυχόν είναι ειδικό newsletter για επαγγελματίες, αλλιώς είναι και κουτοπόνηροι και παράνομοι..

 

Ναι φίλε μου ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω στην κανονικη εικονα θα φαινεται κανονικα.

 

Απλα ο φιλος που ανηρτησε την εικονα εδω..πρεπει να την μικρυνε λιγο..οποτε εχασε ποιοτητα..και για αυτο τα ψιλα γραμματα δεν φαινονται πλεον καλα.

 

Οσο για το αν ειναι παρανομο δεν ξερω.Εγω ξερω οτι πρεπει να αναγραφεται αν ειναι με ΦΠΑ ή οχι.Δεν γνωριζω αν πρεπει οπωσδηποτε να βαζει τιμες ΜΕ φπα αναγκαστικα.

Δεν το μίκρυνα. Κανονικά το ανέβασα δεν ξέρω γιατί φαίνεται τόσο μικρό.

Όντως έψαχνα 1 ώρα να βρω που λέει ότι δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ και δεν είχα βρει.

Ευχαριστώ για την προειδοποίηση.

Πάντως όσων αφορά το ΜΑΚΡΟ δεν πάνε όλοι εκεί, είναι μόνο για επαγγελματίες οπότε καλό είναι που υπάρχει και αυτή η προσφορά για πελάτες λιανικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...