Προς το περιεχόμενο

το ρουτερ μου αλλαζει ip μπορειτε να με βοηθησετε να το κανω να μην αλλαζει δηλαδη ενοω το ip του speedtest


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ξερω οταν λεω οτι βιαζομε και ξερουνε πως να με βοηθησουν και περιμενο 1,5 μινα χωρις απαντηση το ιδιο θα εκανες

Να σου υπενθυμίσω οτι εδώ είναι φορουμ, δεν είμαστε υπάλληλοι σου και σου καθιστερήσαμε την δουλειά.

 

Αν θέλεις άμεση λύση απευθύνσου σε έναν επαγγελματία

 

Ασε που το θέμα σου εχει απαντηθεί απο τα πρωτα ποστ, αγόρασε μια στατική ip

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά ρε δεν ντρέπεστε να μην πάτε σπίτι του ανθρώπου να του σετάρετε και την τοστιέρα; Τι φόρουμ είναι αυτό;

Επειδή δεν γουστάρω να δίνω 7 ευρώ τον μήνα στον πάροχο για στατική θα πρέπει να περιμένω 1 μήνα να απαντήσετε;

 

sarcasm mode off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε δεν ντρέπεστε να μην πάτε σπίτι του ανθρώπου να του σετάρετε και την τοστιέρα; Τι φόρουμ είναι αυτό;

Επειδή δεν γουστάρω να δίνω 7 ευρώ τον μήνα στον πάροχο για στατική θα πρέπει να περιμένω 1 μήνα να απαντήσετε;

 

sarcasm mode off

πολυ αξυπνο

 

Να σου υπενθυμίσω οτι εδώ είναι φορουμ, δεν είμαστε υπάλληλοι σου και σου καθιστερήσαμε την δουλειά.

 

Αν θέλεις άμεση λύση απευθύνσου σε έναν επαγγελματία

 

Ασε που το θέμα σου εχει απαντηθεί απο τα πρωτα ποστ, αγόρασε μια στατικη

 

Να σου υπενθυμίσω οτι εδώ είναι φορουμ, δεν είμαστε υπάλληλοι σου και σου καθιστερήσαμε την δουλειά.

 

Αν θέλεις άμεση λύση απευθύνσου σε έναν επαγγελματία

 

Ασε που το θέμα σου εχει απαντηθεί απο τα πρωτα ποστ, αγόρασε μια στατική ip

οτι πεις..................................................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


* Αμα νομίζεις πως χάνεις τον χρόνο σου απλός φεύγεις

* Μιλάς καλύτερα γιατί και δίκιο να εxεις κανεις δεν σου δίνη σημασία άμα δεν μιλάς καλά

* Κανεις δεν είναι υποχρεωμένος εδώ να σε βοηθήσει γιατί κανένας δεν είναι δεσμευμένος με κανένα συμβόλαιο η σύμβαση, ούτε είσαι το αφεντικό κανενός.

* Το να κανεις DNS είναι κάτι εξαιρετικά εύκολο άμα έψαχνες λίγο μονος σου θα το έκανες άμεσος και θα είχες τελειώσεις, αλλα τώρα 1.5 μηνα το θες έτοιμο και περιμένεις άδικα, εμείς δηλαδή πως το βρήκαμε μονοι μας ?.

* Το θέμα σου έχει ήδη απαντηθεί

* Άμα βιάζεσαι και θες επαγγελματική υποστήριξη παίρνεις στατική ip από τον provider η φέρνεις ένα τεχνικό σπίτι να σου κάνει DNS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

* Αμα νομίζεις πως χάνεις τον χρόνο σου απλός φεύγεις

 

* Μιλάς καλύτερα γιατί και δίκιο να εxεις κανεις δεν σου δίνη σημασία άμα δεν μιλάς καλά

 

* Κανεις δεν είναι υποχρεωμένος εδώ να σε βοηθήσει γιατί κανένας δεν είναι δεσμευμένος με κανένα συμβόλαιο η σύμβαση, ούτε είσαι το αφεντικό κανενός.

 

* Το να κανεις DNS είναι κάτι εξαιρετικά εύκολο άμα έψαχνες λίγο μονος σου θα το έκανες άμεσος και θα είχες τελειώσεις, αλλα τώρα 1.5 μηνα το θες έτοιμο και περιμένεις άδικα, εμείς δηλαδή πως το βρήκαμε μονοι μας ?.

 

* Το θέμα σου έχει ήδη απαντηθεί

 

* Άμα βιάζεσαι και θες επαγγελματική υποστήριξη παίρνεις στατική ip από τον provider η φέρνεις ένα τεχνικό σπίτι να σου κάνει DNS.

ξερεις ποσο καιρο ψαχνω??  εχω ανοιξει και forum σε αλλα site αλλα τιποτα εδω μου ειπες οτι μπορεις να με βοηθησεις  και περιμενα.  γιαυτο τα εχω παρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παράπονα σου στους admin για το ban μου

Το να κανεις ένα DNS name είναι υπόθεση 10 λεπτών άμα βρίσκεις το Ντίντης δύσκολο κανένα ένα account στο www.noip.com

Δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα δεν μπορείς να γραφτείς σε κάποιο site ? και να θέλουμε να σε πάρουμε από το χεράκι και να κουνήσουμε μαζί το mouse δεν γίνετε μέσα από το forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παράπονα σου στους admin για το ban μου

Το να κανεις ένα DNS name είναι υπόθεση 10 λεπτών άμα βρίσκεις το Ντίντης δύσκολο κανένα ένα account στο www.noip.com

 

Δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα δεν μπορείς να γραφτείς σε κάποιο site ? και να θέλουμε να σε πάρουμε από το χεράκι και να κουνήσουμε μαζί το mouse δεν γίνετε μέσα από το forum

δεν σου ειχα στηλει email που μου ζητησες inbox . απο εκει και περα δεν ξερω τι στραβωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παράπονα σου στους admin για το ban μου

Το να κανεις ένα DNS name είναι υπόθεση 10 λεπτών άμα βρίσκεις το Ντίντης δύσκολο κανένα ένα account στο www.noip.com

 

Δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα δεν μπορείς να γραφτείς σε κάποιο site ? και να θέλουμε να σε πάρουμε από το χεράκι και να κουνήσουμε μαζί το mouse δεν γίνετε μέσα από το forum

κ αστο το εφτιαξα για 3 χρονιαα μου το ειπαν σε αλλο forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DNS να διαρκή 3α χρονια δεν υπάρχει όλα τα free πρέπει να μπαίνεις να κανεις login μια φορα το μηναη να γίνετε renew η ip αλλιώς σβήνετε το account σου.

 

Eφοσον εxεις activity τουλάχιστον 1 φορα το μηνα τα free DNS δουλεύουν για πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...