Προς το περιεχόμενο

Φθηνές δικαιολογίες


paoad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα μάστορες/ Ποια είναι η πιο αστεία δικαιολογία που σας έρχεται στο μυαλό. Κάνω συλλογή και μ' ενδιαφέρει η γνώμη σας. Πχ δεν μπορώ, γιατί έχω να ταισω το χρυσόψαρο μου. Θέλω αστεία, εύηχα και έξυπνα ακόμα και σουρεαλιστικά. Αναμένω με αγωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε ενα ραντεβου στα τυφλα,που ειχα καποτε,για να την "κανω" με ελαφρα πηδηματακια (επειδη η γκομενα δεν μου αρεσε) της ειπα οτι πρεπει να φυγω,επειδη... τηγανιζα πατατες και θα μου καιγονταν.

Αυτο μου`ρθε,εκεινη τη στιγμη,αυτο ειπα.Ουτε που με ενοιζε αν θα με πιστευε...ηθελα να φυγω τρεχοντας...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα αγορακια εχουμε πάει βολτα με τα κολληταρια μας για καφε ποτάκι που φυσικά συχνά είχε και γυναικείες παρουσίες φίλες, φίλες φιλων κτλ...και σκαει τηλέφωνο απο το έταιρο ήμισι και ακουει τις γυναικειες φωνες και σε ρωταει με παραπονο...Τι δηλαδη εχετε και κοπελες στη παρέα

 

-Ε η κλασσική απαντηση που δίνουμε όλοι μας. Είναι απο τη διπλανή παρεα... B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα ραντεβου στα τυφλα,που ειχα καποτε,για να την "κανω" με ελαφρα πηδηματακια (επειδη η γκομενα δεν μου αρεσε) της ειπα οτι πρεπει να φυγω,επειδη... τηγανιζα πατατες και θα μου καιγονταν.

Αυτο μου`ρθε,εκεινη τη στιγμη,αυτο ειπα.Ουτε που με ενοιζε αν θα με πιστευε...ηθελα να φυγω τρεχοντας...

 

Θεούλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχει καλεσει φιλη στα γενεθλια της και καταληγουμε σε "κυριλε" ρεμπεταδικο. Εγω(ο μονος αντρας) και 6-7 "νετα" φιλες της, ολες στην πενα. Στην αρχη δεν εδωσα σημασια καθως μπανιζα να δω τι παιζει. Μετα απο λιγο που διαπιστωσα τι συζητανε, αρρωστησα. Ολες τους οι συζητησεις ηταν για παπουτσια,τσαντες και αρωματα!!!Ολες ομως, δεν ειχα ενα ατομο να συζητησω. Και μιλαμε για κοπελες 23-28 χρονων!!!

 

Απο ενα σημειο και μετα εχω σκυλοβαρεθει και ψαχνω τροπους να αποχωρησω ωσπου ακουγεται απο την "ψαγμενη" γκομενα της παρεας :

-Ρε κοριτσια, ποια πιστευετε οτι ειναι καλυτερη, η Rihanna ή η Beyonce??

 

Αρπαξα το κινητο μου, εκανα πως με πηραν τηλεφωνο πως επεσε το σκυλι του κολλητου μου απο τον 6ο οροφο και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...