Προς το περιεχόμενο

Φθηνές δικαιολογίες


paoad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

leaver στο dota

δικαιολογια για να φυγει

 

"πρεπει να φυγω,επιασε φωτια ο σκυλος μου"

Εγω πει και εγω κατι παρομοιο στην dota!!!

"Ξεχασα την γατα μου στο φουρνο" :D

Επεξ/σία από salonika91
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ηθελα να βρω δικαιολογια να μιλησω με μια κοπελα ( Β λυκειου κιολας πηγαινα οχι τπτ δημοτικο χαχαχα :P ) και της λεω αφου σχολαμε απ το φροντιστηριο: Εχμ παμε; απο δω παω κ εγω.... - Κ εσυ απο εδω??? πως κ ετσι ? δεν σε εχω δει ξανα να πηγαινεις κατα εδω,συνηθως πας απο την αλλη μερια .. και τι λεω: εεεε με περιμενει ενας φιλος μου στο σουβλατζιδικο μωρε ε και μιας που πας εσυ απο εδω,παω κ εγω απο εδω, να περπατησουμε μαζι???

τραγικο , τραααατττζζζζιιιικ χααχααχαχααχχ το θυμαμαι και γελαω μονος μου σαν βλακας χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουγεται απο την "ψαγμενη" γκομενα της παρεας :

-Ρε κοριτσια, ποια πιστευετε οτι ειναι καλυτερη, η Rihanna ή η Beyonce??

 

Αρπαξα το κινητο μου, εκανα πως με πηραν τηλεφωνο πως επεσε το σκυλι του κολλητου μου απο τον 6ο οροφο και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια.

 

Τι;;;; Έφυγες χωρίς να περιμένεις να μάθεις ποια είναι η καλύτερη;;;...και τώρα, άμα σε ρωτήσει κάποιος «Ρε linkin, καημό τό' χω να μάθω ποια είναι καλύτερη, η Rihanna, ή η Beyonce! Είσαι η τελευταία μου ελπίδα! Για λέγε...», τι θα τού πεις τού ανθρώπου; Θα τον αφήσεις στην άγνοια; Λίγο φιλότιμο ρε 'συ linkin! Ας περίμενες τουλάχιστον να απαντήσουν πρώτα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

leaver στο dota

δικαιολογια για να φυγει

 

"πρεπει να φυγω,επιασε φωτια ο σκυλος μου"

 

Εγω πει και εγω κατι παρομοιο στην dota!!!

"Ξεχασα την γατα μου στο φουρνο" :D

 

Paused παιχνίδι, βιαζόταν ένας και ήθελε να το τελειώσουμε.

"my mom died, i have to go pick her up"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι;;;; Έφυγες χωρίς να περιμένεις να μάθεις ποια είναι η καλύτερη;;;...και τώρα, άμα σε ρωτήσει κάποιος «Ρε linkin, καημό τό' χω να μάθω ποια είναι καλύτερη, η Rihanna, ή η Beyonce! Είσαι η τελευταία μου ελπίδα! Για λέγε...», τι θα τού πεις τού ανθρώπου; Θα τον αφήσεις στην άγνοια; Λίγο φιλότιμο ρε 'συ linkin! Ας περίμενες τουλάχιστον να απαντήσουν πρώτα...

 

I think you're missing the point here..Nομίζω πως αυτό που βλέπουμε εδώ,είναι η κλασική αντίδραση ενός die-hard Rihanna-fan.Ο άνθρωπος δεν άντεξε μπροστά στη σύγκριση της αγαπημένης του Ριάνννας με ... κάποια Beyonce oπότε μόλις ακούει αυτό το ψευτοδίλημμα αρπάζει το κινητό του,κάνει πως μιλάει στο τηλέφωνο,το σκυλί αυτοκτονάει.. ε τα υπόλοιπα τα ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη κλασικη για online games

"Ειμαι σε νετ καφε και δεν εχω αλλα λεφτα. Σε 5' κανω logout..."

 

κι αλλες κλασικες που σ εκλασαν σε μηνυμα/κληση

"Το ειχα στη φορτιση και δεν το ειδα/ακουσα"

"Ημουν στο δρομο και μετα γυρισα κουρεσμενος σπιτι και επεσα αμεσως για υπνο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε κλείσει σε καλο μαγαζί ρεμπετοοινομεζεδοπωλειο τραπεζει για 20 ατομα που υποτιθεται θα μας τιμουσαν με την παρουσια τους και να χαρουμε μαζι την αποφοιτηση μας. Τελικα χωρις καμια προειδοποιηση μας γραφουν στο παπι τους παραπανω απο τους μισους και βρισκομαστε τελικα σε 4 ενωμενα τραπεζια σε γεματο μαγαζι 3 ατομα να κοιταμε ο ενας τον αλλο...

 

Τα μηνυματα και οι καταρες να πεφτουν βροχη...Και τελικα σκαω εγω την ατακα στο σερβιτορο..Ε βασικα τρακαρε ενας φίλος μας και πρεπει να φυγουμε...Βαλαμε την ουρα στα σκελια και φυγαμε

 

Τωρα για online games παλαιοτερα που ημουν gather admin στο cs μου λέει ενας στο irc κανε με addfriend. Τον ρωταω γιατι σε ξερω? Μου απανταει οχι με λενε πχ Παντελη...Εσένα? Και του απανταω να σου πω τωρα θες να γίνουμε φίλοι για να σε κάνω addfriend ή οτι είσαι gay και μου κολλας???Τελος παντων τον εβαλα γιατι δε γεμιζαμε αλλα μετα μεσα στο game επεσε πολυ γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I think you're missing the point here..Nομίζω πως αυτό που βλέπουμε εδώ,είναι η κλασική αντίδραση ενός die-hard Rihanna-fan.Ο άνθρωπος δεν άντεξε μπροστά στη σύγκριση της αγαπημένης του Ριάνννας με ... κάποια Beyonce oπότε μόλις ακούει αυτό το ψευτοδίλημμα αρπάζει το κινητό του,κάνει πως μιλάει στο τηλέφωνο,το σκυλί αυτοκτονάει.. ε τα υπόλοιπα τα ξέρεις.

 

...και δεν τον είχα κόψει για τόσο βαμμένο ριαννικό τον παλιό-linkin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...