Προς το περιεχόμενο

Taiyo Yuden


άδικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 TY_JVC_pR16x_Ceramic_Coat_jp_NEW.jpg

They're back!

Όσοι πιστοί προσέλθετε!

Γνωρίζει κανείς πως τα έφερε πάλι το eshop;

Ήρθαν πάλι στην ελληνική αγορά;

 

 

Στοκάρετε πριν γίνει κανένας σεισμός πάλι!  :-D

 

 

 

btw δεν είναι προσφορά, γι'αυτό δεν πήγε σ'εκείνη τη κατηγορία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξηγησε μου γιατί ειναι τόσο σημαντικά?

 

Μην παραγγείλει κανείς μέχρι να μου εξηγήσει κάποιος γιατί ειναι τόσο σημαντικά!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγκεκριμένα δισκάκια είναι ό,τι καλύτερο έχω χρησιμοποιήσει σε οπτικό μαγνητικό μέσο.

 

Δεν έφυγαν ποτέ από την ελληνική αγορά...Τα φέρνει η Disc Impex Hellas εδώ και πολλά χρόνια, είναι ο αντιπρόσωπος στην Ελλάδα όταν ακόμα ήταν ευρέως διαδεδομένα από e-shop, πλαίσο κ.τ.λ. Πήρα πριν κανένα μήνα cd-r για μουσική στο αμάξι.

 

http://discimpex.skroutzstore.gr/p.1tem-Taiyo-Yuden-JVC-Ceramic-DVD-R-4-7GB-16x-Japan-Made.782515.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιοπιστία;

 

Πώς φαίνεται ότι το 1998 ήσουν κάτω από 15 :Ρ

 

Και στο profile μου φαίνεται η ηλικία μου...δεν την κρύβω...trolololol

 

Edit:

Τα TDK είναι γαματα!! :P

 

 

 

Πλάκα κανω

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγκεκριμένα δισκάκια είναι ό,τι καλύτερο έχω χρησιμοποιήσει σε οπτικό μαγνητικό μέσο.

 

Δεν έφυγαν ποτέ από την ελληνική αγορά...Τα φέρνει η Disc Impex Hellas εδώ και πολλά χρόνια, είναι ο αντιπρόσωπος στην Ελλάδα όταν ακόμα ήταν ευρέως διαδεδομένα από e-shop, πλαίσο κ.τ.λ. Πήρα πριν κανένα μήνα cd-r για μουσική στο αμάξι.

 

http://discimpex.skroutzstore.gr/p.1tem-Taiyo-Yuden-JVC-Ceramic-DVD-R-4-7GB-16x-Japan-Made.782515.html

Ναι το γνωρίζω πως τα έφερνε η disc impex. Και εγώ τα προμηθευόμουν από τρίτο τοπικά πολύ πριν τα φέρουν τα μεγάλα καταστήματα αλλά πλέον είχαν γίνει σπάνιο είδος.

Προσωπικά δε με συνέφερε να τρέχω Αθήνα ή να τα παραγγέλνω από εκεί δυστυχώς.

 

Τα δισκάκια tdk δεν είναι αξιοπιστα?

:angry: Διέγραψε το τώρα από το θέμα αυτό βλάσφημε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μια περίοδο είχε και το Πλαίσιο, αλλά τα τελυταία 2 χρόνια τα σταμάτσησε.

Προσωπικά 1-2 φορές το χρόνο παραγγέλων συνδιασμό 400-500 dvd/cd από DiskImpex για Λάρισα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα!!! Διαβασα το τιτλο και λεω αυτο το όνομα είναι πολυ γνωστό. Απο Λάρισα ειχα στοκαρει και εγω πολυ πραμα. Σιγουρα μου έχουν μεινει καπου αρκετα κομματια. Αγαπημενα μου τα χρυσα cd και τα ολολευκα dvd (χωρις labels). Πιστευω οτι καλυτερο στο ειδος τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω σπανια γραφω πλεον.. Μονο για δωσω αλλου..

Ολα σε σκληρους πλεον..και φλασακια για μεταφορες..αλλαζουν οι καιροι, η τεχνολογια και οι συνηθειες..

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Καλησπερα ! Μια ερωτηση ! Αγορασα αυτα τα δισκακια απο το e-shop και πηγα να γραψω ενα iso ενω το dvd-recorder τα αναγνωριζει κανονικαι ως αδεια οταν παω να γραψω με alcohol και με nero burning rom μου βγαζει προβλημα ! Δοκιμασα αρκετα δισκακια απο τα 50 και κανενα δεν γραφτηκε και ουτε καν ξεκινησαν στην εγγραφη ! Το ιδιο και με το convert ! Τα tdk μια χαρα τα γραφει δεν παιζει να εχει προβλημα το drive !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...