Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Sony Xperia Z


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι στιγμης σε Android Nexus, ή S 3.

Το Sony εκανε ενα πυροτεχνημα με κακη οθονη (ειδικα το μαυρο), παντου πλαστικα που ξεκουμπωνουν και λιπαρο βρομικο τζαμι.

Δεν μου αρεσε καθολου οσο το δουλεψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρώματα είναι τέλεια και η οθονη είναι φοβερή   .Προσωπικά πιστεύω ότι ειναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε smartphone και πραγματικά αισθάνομαι τυχερός που το έχω γιατι είναι αδιάβροχο και μου έπεσε στο νερό και δεν έπαθε τίποτα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν ειναι παντοφλα ετσι ωστε να απεχει μισο μετρο το ακουστικο απο την κεραια!!!

το σκέφτηκες πολυ αυτο? Αντε να δεχτω οτι είναι παντόφλα..

οι γαλαξίες γιατί εχουν μικρο? αμα θες σου αραδιαζω πολλα απο πολλες εταιρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως θα τα καταφερει γιατί έχει πολύ καλή τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό και αρκετά καλά χαρακτηριστικά. '΄Αλλωστε, η Sony στην προηγούμενη γενιά έβγαλε πολύ καλά midrange μοντέλα και τώρα πάει για την high end κατηγορία.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρια εγω το πηρα προχτες και πραγματικα ειναι εντυπωσιακο και ειδικα στη τιμη που ειναι τωρα

 

Αποστολή από το LT22i με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα και απο μενα. Δεν θελω να πω πολλα αν και μεχρι στιγμης εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα κορυφαια κινητα της αγορας τουλαχιατον τα τελευταια 7 χρονια. Καθε 2 μηνες και με κατι καινουργιο (απο εταιρικα πακετα). Λοιπον επιασα και το αυτο στα χερια μου... Πολυ καλο κινητο με ωραια χρωματα και αδιαβροχο. Δεν ειναι κατι το τελειο. Προβλημα στο ηχειο μολις το βαλεις στο νερο αλλα μετα απο 1 ωρα περιπου παλι ωραια επαιζε. Λιγο τα χρωματα του στον ηλιο εχουν ενα μικρο θεμα, αλλα σε γενικες γραμες ειναι ςνα καλο τηλεφωνο. Τωρα για οσους ασχολουνται τρελλα με αποδοσεις και επιδοσεις και τα τεστ ( bencmarks test AntuTu, Quadrand, gl benchmark, Geekbench κ.α.λ) των γιγαντων smartphone δεν ειναι στα κορυφαια, αλλα σιγουρα σε γρηγορα κινητα υπαγεται. Αυτα τα ολιγα απο μενα που τα εχω δοκιμασει τα κορυφαια Smartphones. Αυτη τη στιγμη ειμαι με Galaxy S3 και ετοιμαζομαι για Galaxy S4. Καλο το Xperia Z αλλα οχι σαν το Galaxy S4. Ειπαμε...... Μην τρελαθουμε. Μερα με την Νυχτα οι διαφορες. Εγω ειμαι σε επιδοσεις κινητου και οχι σε εμφανιση. Στα τεστ:

Quandrand Benchmark

1)Galaxy s4: 12.450 score

2)Xperia Z: 7.896 score

 

AntuTu benchmark

1)Galaxy S4: 24.970

2)Xperia Z: 19.930

 

Geekbench Benchmark

1)Galaxy S4: 3.163

2)Xperia Z: 1.897

 

Οπως βλεπεται δεν εχει καμια σχεση καμια σχεση το ενα με το αλλο... Αυτα απο εμενα για να ξερςτε τις μικρο......διαφορουλες!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μην δίνεις και τόσο βάση στις μετρήσεις. Γιατί έτσι και περισυ έδιναν τις υψηλότερες τιμές στο S3 και το lag πήγαινε σύννεφο.

Μόνο με εγκατάσταση nova και exdialer ακουγε σωστά το τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...