Προς το περιεχόμενο

Ipad 3 wifi 64gb 522€


pho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα την προσφορά στο public ... Να το αγοράσω; Ήδη το έκανα κράτηση ηλεκτρονικά και μέσα στην εβδομάδα μπορώ να πάω να το πάρω.

Τι λέτε;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τιμή είναι όντως καλή, αλλά επειδή έκανα ήδη μία φορά την ^%#@#%^%#@  να πάρω 64άρι ipad και να το χρυσοπληρώσω, τελικά κατέληξα να μην χρησιμοποιήσω ούτε τα 32gb....

 

Δεν ξέρω τις ανάγκες σου σε storage, απλά λέω τη γνώμη μου... το 32άρι το έχει σε καλή τιμή? Αν το έχει -50€ εύκολα θα το προτιμούσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τιμή είναι όντως καλή, αλλά επειδή έκανα ήδη μία φορά την ^%#@#%^%#@  να πάρω 64άρι ipad και να το χρυσοπληρώσω, τελικά κατέληξα να μην χρησιμοποιήσω ούτε τα 32gb....

 

Δεν ξέρω τις ανάγκες σου σε storage, απλά λέω τη γνώμη μου... το 32άρι το έχει σε καλή τιμή? Αν το έχει -50€ εύκολα θα το προτιμούσα. 

Εχουν αλλαξει λιγο οι καιροι και οι δυνατότητες των ταμπλετ έχουν αυξηθεί και μαζι μ'αυτες και τα gb που χρειαζεσαι!

Τα 64gb ειναι must για ενα ipad κατα την γνωμη μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ανάγκες σε GB είναι ατελείωτες και δεν σε φτάνουν ουτε τα 64GB... χρησιμοποιείς προγράμματα τυπου dropbox και αποθηκεύεις οτι θέλεις εκει μέσα..

Τώρα αν θέλεις το ipad για παιχνιδομηχανή ταινίες και all around χρήση πάς το minimum στο 32άρι με ιδανικό το 64.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οι ανάγκες σε GB είναι ατελείωτες και δεν σε φτάνουν ουτε τα 64GB... χρησιμοποιείς προγράμματα τυπου dropbox και αποθηκεύεις οτι θέλεις εκει μέσα..

Τώρα αν θέλεις το ipad για παιχνιδομηχανή ταινίες και all around χρήση πάς το minimum στο 32άρι με ιδανικό το 64.

Δε συμφωνω, είναι ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός. ποτέ δε ζορίστηκα προσωπικά ούτε με το 16άρι και ας έχω και ένα σκασμό παρτιτούρες για τη δουλειά μου και παιχνίδια και απ'όλα. Κάποιοι θέλουν να κουβαλάνε πολλά πράγματα μαζί, κάποιοι θέλουν πιο απλή χρήση. Ανάλογα με το τί θέλει ο φίλος. Η τιμή πάντως δεν είναι κακή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτυπα το, το ipad θελει πολλα gb για να ευχαριστηθεις την οθονη του. Ας πουμε ενα περιοδικο παιζει να φτανει μεχρι και 500mb, μια ταινια μερικα GB σε full hd. Και πολλα παιχνιδια παιζουν απο 1gb μεχρι και τα 2 πλεον. Τα 16 ουτε να τα σκεφτεσαι, μονο για iphone και παλι τσιμα τσιμα θα εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εχθές το πήρα σε τιμή 522€. Στο κουτί η τιμή του ήτανε 719€. Οι πωλητές δεν γνωρίζανε τίποτα για την προσφορά η οποία βγήκε στο Internet για 48 ώρες. Εμένα μου το έστειλε το public με newsletter. Και αφορούσε μόνο το συγκεκριμένο μοντέλο. Οσο για την χωρητικότητα , το iPhone μου είναι 32άρι και δεν μου φτάνει ...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...