Προς το περιεχόμενο

Κατασκευή "υγρού πυρ" για εντυπωσιασμό κοπέλας


NinjaMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θα κάνει την νύχτα μέρα ο αθεόφοβος!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

--------------------

Αναρωτιέμαι η κοπέλα τι μυαλό να κουβαλά, βγαίνοντας με κάποιον σαν τον Ninja. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε, αν δεν τρολαρεις, καλυτερα να μην τη δοκιμασεις την ιδεα σου.Αν φοβασε οτι θα σε πει ξενερωτο αν της κανεις κατι πιο νορμαλ δεν εχεις δικιο. Αραξε με την φωτια γιατι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω γνωστο που εκανε την αντιστοιχη μλκ με βαμβακι και οινοπνευμα.

σταματα να εισαι τοσο αγαπουλης δεν θα εχεις καλο μελλον..εκτος και αν εισαι "μοντελο" οποτε οτι μλκ και να κανεις θα την δεχτουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω γνωστο που εκανε την αντιστοιχη μλκ με βαμβακι και οινοπνευμα.

σταματα να εισαι τοσο αγαπουλης δεν θα εχεις καλο μελλον..εκτος και αν εισαι "μοντελο" οποτε οτι μλκ και να κανεις θα την δεχτουν

 

Παλιομοδίτικο και φτηνιάρικο... Go home boy (είτε ήμουν η κοπέλα είτε εσύ ως φίλος του αυτό θα του έλεγα, σε κάθε περίπτωση ταιριάζει γάντι).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νταξει πραγματικα αφωνος..

 

Παντως αν οντως σου κατσει η φαση, προϋποθετοντας πως δε θα σε κλεισουν σε καμια φυλακα/ιδρυμα/whatever, προτεινω για τη δευτερη επετειο σας να βρεις το φαρμακο για τον καρκινο και να του δωσεις το ονομα της. Νομιζω πως θα το εκτιμησει.

Εναλλακτικα και πιο ρεαλιστικα, αν δε βρεις τροπο να φτιαξεις υγρο πυρ, θυσιασε καποιο μικρο ζωακι και σχεδιασε το προσωπο της στην εισοδο της πολυκατοικιας.

 

 

Και πανω που λες πως ο,τι creepy  ηταν να ακουσω το ακουσα ξερωγω. :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M'αυτά και μ'αυτά επανήλθε το θρεντ για τους ηλιακούς θερμοσίφωνες. ΟΡΙΣΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ.

 

Παρτης δωρο ενα θερμοσιφωνα.Και λιγοτερα θα ξοδεψεις απο τους δικηγορους που  θα χρειαστες και θα σε ζηλευουν χιλιαδες ατομα στο φορουμ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...