Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 2007 SP3 Greek


knaison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.. έχω εγκαταστήσει σε windows 7 sp1 το office 2007 χωρίς κανένα service pack.

 

Θέλω να ρωτήσω τα εξής:

 

1. Εάν από εδώ http://www.microsoft.com/el-gr/download/details.aspx?id=27838 κατεβάσω το sp3, μπορώ να τρέξω το setup και να το βάλω πάνω στην αρχική εγκατάσταση? ή πρέπει να έχουν προηγηθεί οι ενημερώσεις των sp1 και sp2 (τις οποίες όμως δεν έχω κάνει).

 

2. Την εγκατάσταση του service pack (αφού κατεβάσω το sp από το download center της microsoft και όχι μέσα από τα update των windows) την κάνω πάνω από την εγκατεστημένη έκδοση του office ή θα πρέπει να ξηλώσω το παλιό office?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά..smile.gifsmile.gifsmile.gif

Επεξ/σία από knaison
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το sp3 περιλαμβάνει και τα προηγούμενα service packs (1,2) το link που δίνεις δεν μου δουλεύει παρόλα αυτά μπορείς να το περάσεις κανονικά απο πάνω χωρίς κανένα πρόβλημα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απο τον θείο το office η αγοράσμενο;; Τα service pack σε windows η office πανε με την σειρά, πρώτα βάζεις το 1 μετά το 2 και παει λέγοντας...

Είναι δώρο του θείου.. !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το sp3 περιλαμβάνει και τα προηγούμενα service packs (1,2) το link που δίνεις δεν μου δουλεύει παρόλα αυτά μπορείς να το περάσεις κανονικά απο πάνω χωρίς κανένα πρόβλημα...

Το link το διόρθωσα.. Ευχαριστώ για την επισήμανση και τη απάντηση.

Τα update των windows αυτό κάνουν; Δηλαδή περνάνε το service pack 3 από πάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link το διόρθωσα.. Ευχαριστώ για την επισήμανση και τη απάντηση.

Τα update των windows αυτό κάνουν; Δηλαδή περνάνε το service pack 3 από πάνω?

ακριβώς αυτό κάνουν μόνο που απο windows update μπορεί να περάσει και Update για το validation του Office...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 χρόνια αργότερα...

Sorry παιδια που ξεθαβω τοσο παλιό νήμα, αλλά έχω απελπιστεί. Μα είναι τόσο δύσκολο να βρω και να κατεβάσω το "ελληνικό "Service Pack 3 για το Office 2007;

Το παλευω εδω και μερες αλλά χωρις επιτυχία. Τι να κανω ρε παιδιά, να βαλω αγγλικό office , μετα το αγγλικο sp3 και μετά να το γυρίσω στα Ελληνικά;  Για πείτε καμμια γνωμη ή καμμιά βοήθεια και που θα βρω language pack ελληνικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το SP3 για το ελληνικό Microsoft Office 2007 (όνομα αρχείου: office2007sp3-kb2526086-fullfile-el-gr.exe), είναι 385 MB (404.521.096 bytes). Αν δεν το βρεις πουθενά, μπορώ να το ανεβάσω κάπου για να το πάρεις, απλώς πες μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα στη microsoft to sp3 αλλα ειναι ενας αχταρμας απο cab files. Με αυτα τα cab καταφερα να το κανω αναβαθμιση σε laptop με Win10. Θα δοκιμασω το πρωι σε win7 pc και θα σας πω (ειχα πολλα bugs γενικα στα 7αρια).

https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=2526086

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 31/10/2021 στις 9:14 ΜΜ, accipio είπε

Έχω το SP3 για το ελληνικό Microsoft Office 2007 (όνομα αρχείου: office2007sp3-kb2526086-fullfile-el-gr.exe), είναι 385 MB (404.521.096 bytes). Αν δεν το βρεις πουθενά, μπορώ να το ανεβάσω κάπου για να το πάρεις, απλώς πες μου.

Καλησπερα, 

θα μπορούσες να μου το στείλεις αν το έχεις ακόμα διαθέσιμο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...