Προς το περιεχόμενο

Αγορά Tablet,αξίζει τα € για το Hardware?


AMD Expert

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα το bitmore 1020 10.1 screen dual core. Παιζει το max payne ανετα. Το πηρα 180 ευρω πριν απο κατι μηνες.Η μπαταρια δεν κραταει αρκετα αμα δεν εχεις στο ποιο χαμηλο επιπεδο το φωτισμο της οθωνης.

Λειπουν και διαφορα πακετα απο το λινουξ.

Κοινος αμα δεν ξερεις απο λινουξ. Καλυτερα παρε ενα επωνυμο ταμπλετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πλεονεκτήματα έχει το τάμπλετ απέναντι σ΄ένα netbook;

 

Η χρήση που κάνω είναι οποσδήποτε Office, σερφάρισμα, με ενδιαφέρει να παίρνει εξωτερικό DVD και να έχει 3 USB και φυσικά να είναι WiFi . Ταινίες και παιχνίδια δεν με ενδιαφέρουν. Το netbook μου έχει οθόνη 10,1 ίντσες. Τα τάμπλετς φτάνουν αυτό το μέγεθος; Το netbook κόστισε 240€ + την μνήμη που έβαλα 2GB εξτρά. Επίσης έχει δίσκο 250GB και Win7 Starter edition. Αξίζει να αχοληθώ καν με τάμπλετ για τις ανάγκες που έγραψα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πλεονεκτήματα έχει το τάμπλετ απέναντι σ΄ένα netbook;

 

Η χρήση που κάνω είναι οποσδήποτε Office, σερφάρισμα, με ενδιαφέρει να παίρνει εξωτερικό DVD και να έχει 3 USB και φυσικά να είναι WiFi . Ταινίες και παιχνίδια δεν με ενδιαφέρουν. Το netbook μου έχει οθόνη 10,1 ίντσες. Τα τάμπλετς φτάνουν αυτό το μέγεθος; Το netbook κόστισε 240€ + την μνήμη που έβαλα 2GB εξτρά. Επίσης έχει δίσκο 250GB και Win7 Starter edition. Αξίζει να αχοληθώ καν με τάμπλετ για τις ανάγκες που έγραψα ;

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πλεονεκτήματα έχει το τάμπλετ απέναντι σ΄ένα netbook;

 

Η χρήση που κάνω είναι οποσδήποτε Office, σερφάρισμα, με ενδιαφέρει να παίρνει εξωτερικό DVD και να έχει 3 USB και φυσικά να είναι WiFi . Ταινίες και παιχνίδια δεν με ενδιαφέρουν. Το netbook μου έχει οθόνη 10,1 ίντσες. Τα τάμπλετς φτάνουν αυτό το μέγεθος; Το netbook κόστισε 240€ + την μνήμη που έβαλα 2GB εξτρά. Επίσης έχει δίσκο 250GB και Win7 Starter edition. Αξίζει να αχοληθώ καν με τάμπλετ για τις ανάγκες που έγραψα ;

Ουτε κατα διανοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

παιδια το ταμπλετακι αυτο ( Manta PowerTab MID705) φυσαει.για τα λεφτα αυτα ΑΣΧΕΤΩΣ απο τα δηλωθεντα χαρακτηριστικα του,πεταει.

 

κ ναι ειναι αναβαθμιση οποιουδηποτε λιγο παλιου κινητου πχ experia mini κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το ταμπλετακι αυτο ( Manta PowerTab MID705) φυσαει.για τα λεφτα αυτα ΑΣΧΕΤΩΣ απο τα δηλωθεντα χαρακτηριστικα του,πεταει.

 

κ ναι ειναι αναβαθμιση οποιουδηποτε λιγο παλιου κινητου πχ experia mini κλπ.

Πήρα ένα Sony Xperia U οπότε δεν χρειάζομαι tablet..κι αν πάρω κάποιο θα πάρω το Nexus 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω εχω το XPERIA U,  αλλα θα παρω tablet..!!  

 

δεν με βολευει, ειναι πολυ μικρη οθονη για την αναλυση του..τελικα!!!  με κουραζει να κατσω να διαβασω....!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...