Προς το περιεχόμενο

[dvb-t] LV6TBOXHDA2 δεκτης MPEG4 HD @e-shop.gr 25.5€


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑιδια στο crazy sundays εβαλε τον lifeview LV6TBOXHDA2 SET TOP DVB-T MPEG4 HD

στα 25.5 ευρω.

 http://www.e-shop.gr/product?id=PER.702537

τον οποιο και παρηγγειλα (Λογω ελευσης ψηφιακης στην κρητη τον ιουνιο).Εκτιμω οτι αποτελει προσφορα.

Οι γνωστες (και κατοχοι) ας πουν τη γνωμη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που έχω τον απλό HD δεν έχω παράπονο από την είκονα ίσα ίσα που καλυτέρευσε και μπορώ και βλέπω αξιοπρεπώς ταινίες στην tv. Σαν media player δεν με έχει απογοητεύσει, παίζει mp4 και avi, δεν θύμαμαι τι άλλα format έχω δοκιμάσει. Επίσης υπότιτλοι βγαίνουν κανονικά απλά πρέπει να τους έχεις αποθυκεύσει σε κωδικοποίησει unicode, πολύ εύκολο να το αλλάξει κάποιος. Όσο για την σύνδεση έχει γίνει μέσω scart γιατί η tv δεν έχει hdmi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν διφορουμενες αποψεις.Απλα νομιζω οτι για HD δεκτη kai παραλαβη απο συγκεκριμενα καταστηματα(PUBLIC,E-SHOP,ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ) που υπαρχουν στην πολη μου (χανια) ΕΙναι οτι καλυτερο απο αποψη τιμης-ποιοτητας.Επιπλεον δε με ενδιαφερει το κομματι του media player.

Οχι τιποτα αλλο αλλα παρηγγειλα και 4 τεμαχια για γνωστους.....Ελπιζω να μη διαψευστουν οι προσδοκιες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25ε HD δέκτης δεν είναι καθόλου κακή προσφορά.. το πρόβλημα με το δέκτη ποιο είναι; 

Δεν έχει καλή ευαισθησία ; 

Γιατι υπάρχουν δέκτες (βλέπε F&U) που είναι της πλάκας και δεν έχουν καθόλου καλή ευαισθησία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...