Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: The New Order


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορειται να μου πειτε για ποιον λογο οποτε παιζω σε native 1080p και ενεργοποιω nvidia dsr 2k ή 4k με οτι μεθοδο εναντια στο screen tearing εχω δοκιμασει(vsync nvidia, in game vsync, fast sync) εχω παντα ενα εκνευριστικο tearing???

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 χρόνια αργότερα...
Μόλις τώρα, phanispal είπε

Μα πες, δεν ήταν;

Ας μην έχει καλά γραφικά, δεν ήταν χορταστικό; Δεν ήταν απολαυστικό, έως και λίγο συγκινητικό;

Κατσε κατσε ακομα ειναι τελειωσα το 13ο chapter πριν και εχω 3 ακομα. Προσωπικα απολαυσα και τα γραφικα του ειδικα στο interior κομματι αψογα και πανεμορφο art design σε πολλα σημεια. Θα κανω αναλυτικη κριτικη οπως παντα αλλα ναι τα εχει ολα συγκινηση αγαπη πονο ροκαρει ασχημα με τη μουσικη του απολαυση να ξεσκιζεις τους κωλο ναζι και μια ιστορια μουρλια. Μαζι με το gameplay του με το gunplay+stealth κομματι εδωσαν ρεστα. Ευελπιστω αυριο να το τελειωσω και θα γραψω αναλυτικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Arkin είπε

Κατσε κατσε ακομα ειναι τελειωσα το 13ο chapter πριν και εχω 3 ακομα. Προσωπικα απολαυσα και τα γραφικα του ειδικα στο interior κομματι αψογα και πανεμορφο art design σε πολλα σημεια. Θα κανω αναλυτικη κριτικη οπως παντα αλλα ναι τα εχει ολα συγκινηση αγαπη πονο ροκαρει ασχημα με τη μουσικη του απολαυση να ξεσκιζεις τους κωλο ναζι και μια ιστορια μουρλια. Μαζι με το gameplay του με το gunplay+stealth κομματι εδωσαν ρεστα. Ευελπιστω αυριο να το τελειωσω και θα γραψω αναλυτικα. 

μολις το τελειωσεις  πιασε Wolfenstein II The New Colossus και τα μικρo του dlc freedom chronicles και για επιδορπιο  πιασε και τις κορες του Wolfenstein Youngblood

Επεξ/σία από ultraex2003
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, ultraex2003 είπε

μολις το τελειωσεις  πιασε Wolfenstein II The New Colossus και τα μικρo του dlc freedom chronicles και για επιδορπιο  πιασε και τις κορες του Wolfenstein Youngblood

Ειπα να πιασω μετα Old Blood και μετα το 2. Το youngblood εχω διαβασει τοσο κακες κριτικες που δεν με κανει να το πιασω καν αξιζει ετσι η θα με χαλασει ολη την ιστορια των πρωτων 3? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ειπα να πιασω μετα Old Blood και μετα το 2. Το youngblood εχω διαβασει τοσο κακες κριτικες που δεν με κανει να το πιασω καν αξιζει ετσι η θα με χαλασει ολη την ιστορια των πρωτων 3? 

σιγουρα δεν φτανει τα αλλα 2 με τιποτα αλλα στην ουσια δεν προσθετει αλλα ουτε αφαιρει κατι απο τα αλλα για την πλακα και μονο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ultraex2003 είπε

σιγουρα δεν φτανει τα αλλα 2 με τιποτα αλλα στην ουσια δεν προσθετει αλλα ουτε αφαιρει κατι απο τα αλλα για την πλακα και μονο !!

Θα το τσιμπησω αν ειναι και ας τελειωσω και τα old blood + new colossus και θα το δωσω μια ευκαιρια δεν χανω τιποτα οπως λες εφοσον δεν αλλαζει την ιστορια απλα προσθετει τα δικα του απο οτι καταλαβαινω τερμα woke στοιχεια της Bethesda της τελευταιας 5ετιας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι επος ηταν αυτο μου λετε? Το αγαπησα. 

 

Screenshot_1.png

 

Αναλυτικη κριτικη εδω

 

Και μερικα screens ακομα να κλεισουμε ομορφα

Spoiler

20230208215753-1.jpg
20230208220033-1.jpg
20230208221606-1.jpg
20230208221640-1.jpg
20230208225913-1.jpg
20230208230159-1.jpg

 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...