Προς το περιεχόμενο

προβλημα με τη νεα μου καρτα


oeo1234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας! προσφατα εφτιαξα ενα νεο pc γιατι το παλιο δεν τραβουσε αλλο. το εχω μονο για games και του εβαλα μια HD7790 2GB OC της gigabyte. Ενω τα παντα ειναι καινουργια μεσα στο case δεν εχω καλη αποδοση σε παιχνιδια με λιγες απαιτησεις οπως το league of legends... απ οτι διαβασα και ρςτησα η συγκεκριμενη καρτα δεν ειναι κα8ολου ασχημη.. εχετε κατι να μου προτεινετε?? Υπαρχει περιπτωση να εχω κανει καπου λαθος και ευθηνομαι εγω?? ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας και το pc σου.απο τι αποτελειτε,windows?τι drivers εχεισ.αναλυση οθονη.και οταν λες δεν εχεις καλη αποδοση?γενικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

windows 7 x64 για drivers εχω κατεβασει το catalyst. Οσον αφορα την οθονη εχω ακομα την παλια μου, δεν μου εφτασαν τα χρηματα για να αλλαξω. Σκοπευω να την αλλαξω μεσα στον επομενο μηνα. Τωρα εχω τη flatron L17 18S τησ LG. Οταν λεω κακη αποδοση μιλαω για ρυθμισεις του LOL σε high(οχι very high που ειναι το maximum) και για low shadows  και τα fps epeftan mexri ke sto 15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν επαιζα απο laptop. οτι εχω βαλει στο desktop ειναι καινουργιο. εχω βεβαια βαλει  και το hd που ειχα στο laptop. το θεμα ειναι οτι εχει γινει φορματ και εχουν περαστει νεα windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δικαιολογείται όντως... εγώ με την hd 4850 σε 1280χ1024 και με όλα τα γραφικά (και τις σκιές) στο high ποιάνω κατά μέσο όρο 50fps στο league of legends

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...