Προς το περιεχόμενο

Περι τροφοδοτικου


Caiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί έχουν 5 χρόνια εγγύηση κι αν δεις στην υπογραφή μου το ταπεινό 450w τους υποστηρίζει και την 7850 2gb 

( Περιμένω αύριο - μεθαύριο ένα 650w της enermax -έρωτας- )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω που θελω να σουταρω το τουβλο σε τι να παω μεχρι 65€?? Νταξει το συστημα μου δεν εχει το κατι τρελο αλλα θα ηθελα να με καληψει σε μελλοντικη αναβαθμιση mobo και καρτας γραφικων!Λογο κουτιου και cable managment κοιταω και εγω προς modular!?!? αλλα δεν ξερω και τα αλλα που προτινατε σε αυτη την τιμη αν θα μ δημιουργησουν σοβαρο προβλημα!

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που θελω να σουταρω το τουβλο σε τι να παω μεχρι 65€?? Νταξει το συστημα μου δεν εχει το κατι τρελο αλλα θα ηθελα να με καληψει σε μελλοντικη αναβαθμιση mobo και καρτας γραφικων!Λογο κουτιου και cable managment κοιταω και εγω προς modular!?!? αλλα δεν ξερω και τα αλλα που προτινατε σε αυτη την τιμη αν θα μ δημιουργησουν σοβαρο προβλημα!

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

Σε αυτές τις τιμές με αποσπωμενα είναι Πολυ συγκεκριμένες οι επιλογές

 

http://www.skroutz.gr/s/3048825/Thermaltake-Smart-SE-630W.html

 

http://www.skroutz.gr/s/2746876/Corsair-CX-Series-Modular-CX500M-500Watt-80-PLUS-Bronze.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω που θελω να σουταρω το τουβλο σε τι να παω μεχρι 65€?? Νταξει το συστημα μου δεν εχει το κατι τρελο αλλα θα ηθελα να με καληψει σε μελλοντικη αναβαθμιση mobo και καρτας γραφικων!Λογο κουτιου και cable managment κοιταω και εγω προς modular!?!? αλλα δεν ξερω και τα αλλα που προτινατε σε αυτη την τιμη αν θα μ δημιουργησουν σοβαρο προβλημα!

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

Σε αυτές τις τιμές με αποσπωμενα είναι Πολυ συγκεκριμένες οι επιλογές

 

http://www.skroutz.gr/s/3048825/Thermaltake-Smart-SE-630W.html

 

http://www.skroutz.gr/s/2746876/Corsair-CX-Series-Modular-CX500M-500Watt-80-PLUS-Bronze.html

Υποθετω πως και τα δυο δεν θα εχουν θεμα αν μπει απανω καμια 7850 στο μελλον η τελος παντων μια ποιο δυνατη καρτουλα απο την υπαρχον!Οποτε η επιλογη ειναι καθαρα δικη μ!Ισως να παω στο corsair που μπορει να ερθει απο το you!!Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα 2 εγώ θα σου έλεγα να πας προς Thermaltake μεριά.

 

Περισσότερη δύναμη (45Α έναντι 38Α του Corsair), περισσότερες θέσεις για Modular καλώδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Από τα 2 εγώ θα σου έλεγα να πας προς Thermaltake μεριά.</p>

<p> </p>

<p>Περισσότερη δύναμη (45Α έναντι 38Α του Corsair), περισσότερες θέσεις για Modular καλώδια.</p>

 

Δεν ειναι ασχημο,θα το παλεψω να παω σε αυτο αν μπορεσω!!μιας και δεν εχω ξανα αγορασει απο το pc1 ξανα ξερεις τι παιζει με τις παραγγελιες?

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα σε σπρώξω προς το pc1 = παράρτημα του e-shop με χάλια χρόνους αναμονής...

 

Εστιάσου στο εξαιρετικό e-gate και το mgmanager, με μόλις +4€. Επικοινώνησε κι αναλόγως πράξε.

 

Δε πειράζει να περιμένεις λίγο, ειδικά για μια τέτοια αγορά και αφού έχεις ένα psu μέχρι το καινούριο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ασχημο,θα το παλεψω να παω σε αυτο αν μπορεσω!!μιας και δεν εχω ξανα αγορασει απο το pc1 ξανα ξερεις τι παιζει με τις παραγγελιες?

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

 

Μιας και εγω αυτο το psu θα παρω, επικοινωνησα με το e-gate και μου ειπαν οτι θα το εχουν στις 22/5. Παντως εγω το εκανα προπαραγγελια :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που θελω να σουταρω το τουβλο σε τι να παω μεχρι 65€?? Νταξει το συστημα μου δεν εχει το κατι τρελο αλλα θα ηθελα να με καληψει σε μελλοντικη αναβαθμιση mobo και καρτας γραφικων!Λογο κουτιου και cable managment κοιταω και εγω προς modular!?!? αλλα δεν ξερω και τα αλλα που προτινατε σε αυτη την τιμη αν θα μ δημιουργησουν σοβαρο προβλημα!

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

 

Μπορείς να πάρεις κι εσύ το xfx 550 μιας και το έχει το e-shop  ,σε δύο εκδόσεις , δεν ξέρω ποια η διαφορά τους , το σίγουρο είναι ότι η xfx δίνει 5 χρόνια (με registration on site) στο 1ο γράφει 1 χρόνο  δεν ξέρω γιατί 

 

Αν θες μόνο modular τότε στο Thermaltake 630w & 530w πάλι από το e-shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...