Προς το περιεχόμενο

Πως μπορω να ξερω τι λεει στο FB ?


blackhill66

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουσα πολλες αποψεις ,σαν γονιος και ωντας και γω μεγαλωμενος σε ενα κατα κανονα δημοκρατικοτατο και αγνωστο για πολλα νεα παιδια περιβαλλον( σε χωριο μεγαλωσα και ετρεχα απο το πρωι ως το βραδυ στις αλανες και στα χωραφια,ξερουν αυτοι που ειναι στην ηλικια μου 47 ειμαι) μεγαλωνω τα παιδια μου εχω εναν γιο 19 και κορη στα 14 με απολυτη ειλικρινεια και αγαπη ,) τεσπα καποιοι το εκαναν κυπριακο ζητημα καποιοι μιλησαν για κωδικες και κανονες ηθικης ,απλα μια ερωτηση εκανα οχι πως θα υιοθετησω το κιλογγερ απλα να ξερω τι παιζει ,παντως ναστε ολοι καλα παιδια ,ευχαριστω,

 

πουλινος αν θες κλειστο

 

 

 

 

Για μενα αν θελεις βαλε το http://www.qustodio.com/

Η free έκδοση για αρχη βλεπει που μπαινει το παιδι κτλ.. ειναι αρκετα καλο και μπορεις να κανεις και block σιτες κτλ.

Η πληρωμενη σου αναφερει κ τι γραφει.

Για ποιο hardcore καταστασεις (keylogging , screenshots , Webcam captures) πας στο ardamax keylogger.

 

 

Το αν ειναι ηθικο ή ανηθικο δεν με ενδιαφέρει .. Δεν με ρώτησες αυτο άλλωστε.. :)

Ουτε την γνωμη μου ρωτισες αρα δεν εχω λογο να το αναφερω.. τοσο απλα.

Who AM I to judge you?.. Απλα πραγματτα.. 

 

 

Και με βαση το τελευταιο σου ποστ πιστευω το http://www.qustodio.com/ ειναι οτι πιο απλο και δωρεαν.

Μπορω να πω εδω οτι το ειχα στο μικρο μου ξαδερφακι που κατα καιρους ερχοταν στο pc μου και επιδει καταφραφει searches και sites.. εψαχνε...  

 

"Αυτοκτονία , μέθοδοι αυτοκτονίας κτλ"

 

Εδω να πω οτι ο πατέρας του ειναι Γιατρός και η μητερα του καθηγήτρια.. ειναι με το παιδί και ζει μια κανονική ζωη..  (Αρα ΟΧΙ δεν ξεκινανε ολα απο το ΣΠΙΤΙ)

Ομως μεσα απο αυτο το πρόγραμμα .. ειδα τι ψαχνει και αφου μιλησα ΕΓΩ μαζι του... μου ειπε οτι στο σχολιο παιζει BULLYING απο 2-3 ατομα που τον βγαλαν φωτογραφια την ωρα που ηταν στο WC.

 

Πηγα στο σχολειο του (αφου μου ειπε το ΟΚ) και αφου επιασα αυτα τα ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ.. και... εχμ.. έληξε εκει το θεμα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προτείνω στους Mods να διαγράψουν τα posts που προτείνουν/προτρέπουν χρήση keyloggers η οποιοδήποτε προγράμματος παρακολούθησης και το θέμα να κλειδωθεί

Τα forum δεν είναι για να παρέχουν βοήθεια σε τέτοιο επίπεδο και να κάνουν μάγκες κάποιους παρέχοντας τους τα κατάλληλα εργαλεία.

 

Eξάλλου ότι και να κανεις όντας άσχετος αφού ζητάς βοήθεια εδω αργά η γρήγορα το παιδί θα το καταλάβει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξήγησες στα Καλόπαιδα την σωστή ερμηνεία του όρου bullying; :-D

 

Ετσι ετσι... :D

Το θέμα δεν ειναι το εργαλείο αλλα πως το χρησιμοποιεί ο καθένας.

Και το μαχαίρι μπορει να ειναι απλα για να σε βοηθήσει (να κόψεις ψωμί) η να το καρφώσεις σε κάποιον η σε σένα..

 

Εμενα με βοήθησε αρκετα .. μπορω να πω οτι ΕΣΩΣΕ μια ζωη... (γιατι σε τετοια ηλικια δεν ξερεις τι μπορει να κανουν τα παιδια)

 

Προτείνω στους Mods να διαγράψουν τα posts που προτείνουν/προτρέπουν χρήση keyloggers η οποιοδήποτε προγράμματος παρακολούθησης και το θέμα να κλειδωθεί

 

Τα forum δεν είναι για να παρέχουν βοήθεια σε τέτοιο επίπεδο και να κάνουν μάγκες κάποιους παρέχοντας τους τα κατάλληλα εργαλεία.

 

Eξάλλου ότι και να κανεις όντας άσχετος αφού ζητάς βοήθεια εδω αργά η γρήγορα το παιδί θα το καταλάβει

 

Φιλε μου δεν προτρεπει κανεις... Ρωτησε κατι και απαντησαμε .. 

Κανεις δεν κανει κανεναν μαγκα.. ο φιλος το θελει για τα παιδια του.. ο καθενας εχει την ευθηνη τον πράξεων του.

Ουτε εγω ουτε εσυ μπορουμε να επιβαλουμε κατι.. λεμε την γνωμη μας και ο καθενας αποφασιζει..

Κουραστικα να διαβαζω τους παντες να ΚΡΙΤΙΚΑΡΟΥΝ τα παντα..

Δεν ρώτησε ο άνθρωπος.. ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Η ΟΧΙ?

Προγραμμα ζητησε.. Το να πει καποιος την γνωμη του ειναι θεμητο..

Εμενα αυτο το προγραμμα εσωσε την ζωη του ξαδερφου μου.. Για να το ζηταει κατι θα υποπτευετε.. Και αν οχι.. Στο φιναλε αν θελει θα το βρει και απο αλλου.. μας ρωτησε για SOFTWARE. Ολοι ξαφνικα εχουμε πτυχιο Ψυχολογίας....

 

 

keylogger when used responsibly can save lives!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...