Προς το περιεχόμενο

Ελληνικοί host για site ή blog


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Καλημέρα! Σκέφτομαι να δημιουργήσω ένα μικρό( αρχικά τουλάχιστον ) blog(wordpress) που θα απευθύνεται σε ελληνικό κοινό. Για αυτό θα ήθελα να διαθέτω .gr domain. Η αγορά μεμονωμένου domain για host του εξωτερικού μου φαίνεται λίγο ακριβή για την παρούσα στιγμή. Όπότε σκέφτηκα να στραφώ σε ελληνικές εταιρίες προκειμένου να πληρώνω μηνιαίο ενοίκιο και να πάρω δωρεάν την διεύθυνση. Έχετε κάποια υπόψη σας; Συχνά ακούω ότι δεν έχουν καλή εξυπηρέτηση οπότε θα ήθελα κάποια γνώμη. Η tophost.gr φαίνεται να έχει καλή σχεση τιμής-χαρακτηριστικών. Την έχει δοκιμάσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Σκέφτομαι να δημιουργήσω ένα μικρό( αρχικά τουλάχιστον ) blog(wordpress) που θα απευθύνεται σε ελληνικό κοινό. Για αυτό θα ήθελα να διαθέτω .gr domain. Η αγορά μεμονωμένου domain για host του εξωτερικού μου φαίνεται λίγο ακριβή για την παρούσα στιγμή. Όπότε σκέφτηκα να στραφώ σε ελληνικές εταιρίες προκειμένου να πληρώνω μηνιαίο ενοίκιο και να πάρω δωρεάν την διεύθυνση. Έχετε κάποια υπόψη σας; Συχνά ακούω ότι δεν έχουν καλή εξυπηρέτηση οπότε θα ήθελα κάποια γνώμη. Η tophost.gr φαίνεται να έχει καλή σχεση τιμής-χαρακτηριστικών. Την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Νομίζω το papaki.gr σου διαθέτει για κάθε όνομα μια βασική φιλοξενία. Αν η ιστοσελίδα που θέλεις να φτιάξεις δεν έχει κάποιες ιδιαίτερες απαιτήσεις θα μπορούσες να το χρησιμοποιήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Απο οτι βλεπω,στο papaki.gr,πιο συμφερον ειναι να παρεις ενα πακετο hosting και να σου δωσουν δωρεαν domain..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

www.hostchefs.eu

Με μια επικοινωνία πάνω δεξία, είστε comple! Λέτε τι θέλετε και θα σας δημιουργήσουν πακέτο στα μέτρα σας! Όσο απλό και αν ακούγεται!

[Ελληνική Εταιρεία]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και την http://www.jethost.gr μπορείς να ξεκινήσεις με σχεδόν 2€/μήνα και αν σου αρέσει ή αυξηθούν οι απαιτήσεις σου αλλάζεις πρόγραμμα.Επίσης η intechs.gr είναι πολύ καλή.Ήμουν εκεί για ένα χρόνο,τώρα είμαι στην jethost κι ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...