Προς το περιεχόμενο

αλλαγη απο windows aero σε basic


ksideras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας 

 

να κανω μια ερωτησει οπως επαιζα assasin creed 3 και εκλεισα το game μου εβγαλε ενα μνμ αν θελω τα windows να αλλαξουν το αερο να το πανε σε basic γιατι μου το εβγαλε αυτο το μνμ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι για να έχει καλύτερη απόδοση το PC σου στα games. Δεν έχει και μεγάλη διαφορά. Διαφορά θα δεις με το Advanced System Optimizer με το tool Game Optimizer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πασα πιθανοτητα το μηνυμα δημιουργηθηκε οταν ξεκινησες το παιχνιδι και οχι οταν το εκλεισες, απλα τοτε το ειδες γιατι τοτε επεστρεψες στο desktop. Μην σε ανυσηχει αυτο το μυνημα. Ειναι ειτε επειδη το παιχνιδι δεν ειναι συμβατο με το aero και τα 32 bit χρωματος ειτε επειδη εχει επιλογη να επενεργοποιει το aero για να μην καταναλωνονται εκει οι ποροι της καρτας γραφικων. Γενικα μην σε απασχολει αυτο το μυνημα. Αφου κλεισεις το παιχνιδι εξαλου το aero επιστρεφει. Ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πασα πιθανοτητα το μηνυμα δημιουργηθηκε οταν ξεκινησες το παιχνιδι και οχι οταν το εκλεισες, απλα τοτε το ειδες γιατι τοτε επεστρεψες στο desktop. Μην σε ανυσηχει αυτο το μυνημα. Ειναι ειτε επειδη το παιχνιδι δεν ειναι συμβατο με το aero και τα 32 bit χρωματος ειτε επειδη εχει επιλογη να επενεργοποιει το aero για να μην καταναλωνονται εκει οι ποροι της καρτας γραφικων. Γενικα μην σε απασχολει αυτο το μυνημα. Αφου κλεισεις το παιχνιδι εξαλου το aero επιστρεφει. Ετσι;

Όχι αυτή είναι η βλακεία. Τουλάχιστον σε εμένα δεν επαναφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...