Προς το περιεχόμενο

Riddick


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Χμ, φαίνεται αρκετά καλό. Δείχνουν να επιστρέφουν στις ρίζες (Pitch Black παρά Chronicles) και αυτό είναι πολύ θετικό. Όχι ότι χρειαζόταν sequel, αλλά ο Vin είναι απολαυστικός σε αυτόν το ρόλο και γενικά για mindless fun (και ίσως κάτι παραπάνω αν βγει πολύ καλή ταινία) θα είναι ok.

 

Και βασικά, Katee Sackhoff σε sci-fi πάλι! - sold!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα οτι οταν έγινε ο αρχηγός των Necromancer θα συνέχιζε η ιστορία αλλα και το prequel η τεσπα φάση Pitch Black δεν με χαλάει καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και πρέπει, εδώ έχουν άλλες και άλλες μαλακιάρες...

Pitch Black είναι τεράστιο cult διαμάντι...εμένα προσωπικά το δεύτερο, αν και είχε τα θέματά του, μου άρεσε σαν μυθολογία, μου θύμιζε πολύ αντίστοιχα sci-fi των 80ς, των καλών εποχών δλδ...

 

Το καινούριο φαίνεται πολύ κοντά στο πρώτο, αν και οκ, το τρέηλερ να 'δίνει' όλη τη ταινία δεν είναι καλός οιωνός...

 

Vin Diezel, η μοναδική ταινία που τον γουστάρω σαν ηθοποιό, ο Riddick είναι γαμώ τους χαρακτήρες...

 

αναμένουμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

*Activating flame shields*

Εγώ πάλι δεν έχω δει καμιά ταινία Riddick, ούτε έχω παίξει τα παιχνίδια, αλλά μιας και είδα το trailer και δεν είχε topic, είπα να το βάλω.

 

Άλλωστε έχει fans βλέπω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρεσαν και τα 2 Riddick!!!

Ο VIN ειναι γεννημενος για αυτον τον ρολο.Σαν υποθεση δεν εχει να πει πολλα...η κουλτουρα του Bad Riddick μετραει σε ολη την ταινια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δειχνει καπως πολυ CGI-ish. Παρα αυτα ομως γουσταρω. Εχει "κατι" αυτη η σειρα που σε κραταει. Ταινια του Σαββατοβραδου με παρεα ειναι αλλα ειναι απο τις καλες. Ειδικα αν μιλαμε για ανδροπαρεα αλλα και τα γκομενακια γουσταρουν Vin. Εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός: "Μωρό μου πάμε να δούμε μια ταινία που είναι ένας και κάνει σαματά σε έναν πλανήτη που είναι πήχτρα στο σκοτάδι και τους κυνηγάνε οι εξωγήινοι..."

 

Αυτή: "Άααα δεν μου αρέσουν αυτά! Θα δούμε κάτι άλλο"

 

Αυτός: "... και παίζει ο Βιν Ντίζελ..."

 

Αυτή: "Σε ποια αίθουσα είπαμε ότι είναι η ταινία;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...