Προς το περιεχόμενο

Best games atm


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο φετινα παιχνιδια που εχω παιξει και τα θεωρω κορυφαια ειναι το hitman k max payne 3...far cry επαιξα αλλα δε μου αρεσε και πολυ, metro δε το εχω παιξει γτ δε μ πολυαρεσουν αυτες οι εποχες στα παιχνιδια....

συμφωνω για hitman (απο τα αγαπημενα μου ) και max payne, αλλα δε τα λες φετινα 

 

το far cry ισως το αδικεις , το νεο metro μου αρεσε παρα πολυ , ενω το πρωτο το βρηκα πολυ μετριο

 

γενικα μεχρι στιγμης φετος (2013 αυστηρα)  ξεχωριζω metro και tomb raider 

Οκ δεκτο ,εχει τυχει και σε εμενα αυτο να εχω τοσο μεγαλες προσδοκιες απο ενα παιχνιδι που στο τελος ισως να επιρεασει την γενικη γνωμη που θα εχω σχηματισει γιαυτο... Πχ στο Mass Fail 3 ,ειναι απο τα αγαπημενα παιχνιδια και οταν ηρθε το 3 λεω 'Δεν παιζει,εφυγε Limited Edition κτλπα χαλαρα ομως' και οταν τερματισα το παιχνιδι δεν μπορουσα να πιστεψω οτι 

 

 

Στα προηγουμενα 2 Mass effect δεν επαιξαν τελικα ΚΑΝΕΝΑΝ ρολο οι επιλογες μου!! Που το παιχνιδι its all about επιλογες.. 

 

Παρολογο που ειχε πολυ καλα στοιχεια μεσα,η τελικη εικονα που μου αφησε ηταν πολυ κακη..Ετσι εγω θα συνεχισω να κραζω τους δημιουργους που πηραν τετοια αποφαση και πιο πολυ την EA :P

απο τα mass effect μονο το πρωτο πραγματικα μου αρεσε και μπορεις να το πεις rpg, τα 2 και 3 ηταν μεγαλο λαθος για τη σειρα και λαθος απο τη μερια της bioware και φυσικα της μισητης EA (πχ τα mass effect ειναι επισης ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα στο οποιο διαφωνω με ολο το κοσμο και  τα θεωρω απιστευτα υπερτιμημενα παιχνιδια ) 

 

τα επαιξα ολα, αλλα μονο το πρωτο ξεχωριζω τα υπολοιπα τα επαιξα απλα για να δω τι θα γινει και φυσικα το τελος στο 3 ηταν αθλιο 

 

επισης θεωρω οτι στο 3 ειδικα χαλασε οσο δεν παει και το dead space, με κουρασε και δεν προκειται να παιξω αλλο και κριμα γιατι ειδικα στο πρωτο καραγουσταρα και περιμενα πολλα στη συνεχεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω για hitman (απο τα αγαπημενα μου ) και max payne, αλλα δε τα λες φετινα 

 

το far cry ισως το αδικεις , το νεο metro μου αρεσε παρα πολυ , ενω το πρωτο το βρηκα πολυ μετριο

 

γενικα μεχρι στιγμης φετος (2013 αυστηρα)  ξεχωριζω metro και tomb raider 

απο τα mass effect μονο το πρωτο πραγματικα μου αρεσε και μπορεις να το πεις rpg, τα 2 και 3 ηταν μεγαλο λαθος για τη σειρα και λαθος απο τη μερια της bioware και φυσικα της μισητης EA (πχ τα mass effect ειναι επισης ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα στο οποιο διαφωνω με ολο το κοσμο και  τα θεωρω απιστευτα υπερτιμημενα παιχνιδια ) 

 

τα επαιξα ολα, αλλα μονο το πρωτο ξεχωριζω τα υπολοιπα τα επαιξα απλα για να δω τι θα γινει και φυσικα το τελος στο 3 ηταν αθλιο 

 

επισης θεωρω οτι στο 3 ειδικα χαλασε οσο δεν παει και το dead space, με κουρασε και δεν προκειται να παιξω αλλο και κριμα γιατι ειδικα στο πρωτο καραγουσταρα και περιμενα πολλα στη συνεχεια 

 

 

ναι δικιο εχεις.. βαση 2013 δε τα λες φετινα απλα το πηγα βαση ημερολογιου... καπου τετοια περιοδο βγηκε το max payne ...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...