Προς το περιεχόμενο

windows 8 to 7


*theCRAZYboy*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκανα εγκατασταση τα 7 και ειχα πριν 8 και δεν μπορω τα αρχεια απο το windows old μου τα εχει σαν Temp_SafeToDeleteRefreshFile_Attempt0__File0 εχετε καμια γνωμη να τα βρω τα αρχεια απο μπακαπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα εγκατασταση τα 7 και ειχα πριν 8 και δεν μπορω τα αρχεια απο το windows old μου

Με ποια διαδικασία;;;Από ότι ξέρω τα windows δεν σε αφήνουν να πας σε ποιο παλιά έκδοση οπότε λογικά πρέπει να έκανες καθαρή εγκατάσταση η καθαρή εγκατάσταση  όμως δεν έχει καμία σχέση με windows.old δεν φτιάχνει τέτοιο φάκελο αφού δεν υπάρχει παλαιότερη έκδοση τον windows.

Οπότε εξήγησε μας ποιο λεπτομερώς το τι έκανες και που βλέπεις αυτά τα αρχεία γιατί δεν μας τα λες καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την αμεση απαντηση περασα τα 7γιατι τα 8 δεν με βολευανε και εκανα απλα ινσταλλ να σωθουνε τα αρχεια και τωρα μου τ βγαζει ετσι Temp_SafeToDeleteRefreshFile_Attempt0__File0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αδερφέ, αν έχει τα 8 δεν μπορείς έτσι απλά να περάσεις τα 7,δεν σε αφήνει,πες με ποια διαδικασία πέρασες τα 7 να καταλάβουμε τι παίχτηκε.

Τι πράγμα έκανες ινσταλλ για να σωθούν τα αρχεία;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μπουταρα κανονικα ρε συ και εκανα custon install  και μετα δεν μου βγαζει φακελο windows old αλλα αυτο¨Temp_SafeToDeleteRefreshFile_Attempt0__File0 δεν μου ανοιγει αυτο ο φακελος u

screenshot1mw.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ το custom install είναι καθαρή εγκατάσταση που δεν φτιάχνει windows.old,τέτοιος φάκελος μόνο με upgrade φτιάχνεται,αυτό το αρχείο 267GB είναι;;Καλά το βλέπω;;Για είναι 267MB;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έκανες καθαρή εγκατάσταση των windows 7 και σου έβγαλε αυτό τον φάκελο τότε είσαι από τους λίγους που τους συμβαίνει αυτό. αν έχεις σημαντικά αρχεία που θες να ανακτήσεις δοκίμασε κάποιο πρόγραμμα ανάκτησης. κανονικά θα έπρεπε να είχες πάρει αντίγραφα από τα αρχεία σου και να έκανες καθαρή εγκατάσταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ενιαίο αρχείο είναι,και το πρόγραμμα ανάκτησης σαν αρχείο θα το δει και το livecd το ίδιο,τρελόπαιδο πες μας μια, τι κατάληξη έχει το αρχείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει(από ότι ξέρω) πρόγραμμα ανάκτησης που να του δίνεις ένα αρχείο και να ψάχνει μέσα σε αυτό.

Αν είναι κάποιο είδος image το αρχείο, τότε μόνο έχει ελπίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι που με τρελενει δεν εχει καταληξη το αρχειο στο τελος..αλλιος θα ειχα βρει ακρη δοκιμασε και ρεκοβερ αλλα τιποτα καμια αλλη σκεψη:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάνεις τίποτα,πέρνα αυτό το πρόγραμμα 

http://www.osforensics.com/tools/mount-disk-images.html

και δες αν μπορεί να διαβάσει αυτό το αρχείο,αν δεν μπορεί χωρίς κατάληξη βάλε εσύ μια(img ή dd) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...