Προς το περιεχόμενο

Ανδρικές κολώνιες


redmanftw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Calvin Klein shock...το αντρικό...γ@μαει...egoist της shanel πιο χειμερινή κι αυτή απίθανη!και αυτή που δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομα της...που έχει και αντρικό και γυναικείο και το αντρικό μπουκάλι είναι ένα σώμα άντρα από τα γόνατα και πάνω και το αντίστοιχο στο γυναικείο...αν ξέρει κανείς ας μου θυμίσει και μένα πως την λένε...:-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τα πιο θετικά σχόλια από γυναίκα τα έχω ακούσει για την Davidoff Cool water , δεν ξέρω πόσο κοστίζει βέβαια γιατί έτυχε να μου έχουν φέρει 2-3 ως δώρο και δεν έχει χρειαστεί ακόμα να βάλω το χέρι στην τσέπη . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η the one εχει μια μυρωδια σαν καρπούζι;

Οχι. Μιλαμε απο τις μεγαλυτερες μαλακιες που κυκλοφορουν. Την εβαλε το καυλακι στον χοντο σε χαρτακι κ λεω ο παπαρας ωραια βυζια, ωραια μυρωδια και την τσιμπισα. Η κολωνια ζητημα να διαρκει πανω απο 5 λεπτα και γυριζει εντονα σε ενα γυναικειο αρωμα. Εχω την 100αρα κ ολας κ καθεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την Dsquared2 He Wood και μπορώ να πω πως μαρέσει αρκετά αν και η αγαπημένη μου ήταν η Gucci Envy, δεν βγαίνει πλέον.Επίσης ήταν αυτή, απο τις 4-5 κολόνιες που είχα, για την οποία έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λατρεία εδώ και τουλάχιστον...25 χρόνια:

 

 

m-aramis_8.1_oz_edt_nib.jpg

 

 

 

Αν δεν υπήρχε αυτή, ίσως και να μη με πείραζε αν είχα στερηθεί την αίσθηση τής όσφρησης!

Επεξ/σία από deesnider
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Terre d'hermes. Απιστευτη μυρωδια και η αγαπημενη μου κολωνια, αλλα δεν την πολυπροτεινω για καλοκαιρι γιατι ειναι βαρια. Aκομα κι αν δεν την αγορεσετε πρεπει να την μυρισετε.

 

Επισης πολυ καλη η Bvlgari Blv η κλασικη και η Notte. Βασικα καλυτερη η  Νοtte.

 

Μετα ερχεται η Chanel Allure και η Sport.

 

Τελευταια μου ειχαν φερει την Paco Rabanne Black Xs και την Calvin Klein Eternity Aqua. Καλες για καλοκαιρι.

 

 

Τελος μια πρωην μου ειχε δωρισει την Insense πωςλεγεται της Givenchy. Πραγματικα πεθανα απο την εντονη μυρωδια. Εκεινη την λατρευε. Εγω μου "εσπασε" το μπουκαλακι. :P Μην τη δοκιμασετε για κανεναν λογο, ετσι απλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πιο θετικά σχόλια από γυναίκα τα έχω ακούσει για την Davidoff Cool water ,

 

 

Πολυφορεμένο άρωμα και κατά τη γνώμη μου παιδικό.

Επίσης προσωπικά πάντα αλλά κάποια αρώματα πρέπει να μπορείς να τα υποστηρίξεις κιόλας. Δεν ταιριάζουν όλα σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...