Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού λένε μέχρι και 96 ώρες πριν early access... μαθηματικά και μόνο δεν ταιριάζει αυτό που λες! χαχαχ

Ναι ρε, αφου των 30 ευρω εχει 24 ωρες headstart,

Το πακετο των 100 ευρω εχει τις 96 ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 631
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από απαιτήσεις πώς παει?

 

Σε i5 με gtx 650 και 8gb θα πιάνει κανά σοβαρό FPS έστω σε low settings?

Άνετα! και σε medium ιστεύω είσαι εντάξει, υπάρχει βέβαια και guide για το πως να κάνεις τις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε, αφου των 30 ευρω εχει 24 ωρες headstart,

Το πακετο των 100 ευρω εχει τις 96 ωρες

 

δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να δώσεις 100 ευρώ ....τα θεωρώ πολλά ακόμα και για ένα τόσο καλό παιχνίδι 

 

εγώ πάντως λιώνω εδώ και τρισήμιση μήνες κι έχω δώσει 6 ευρώ 

 

απαιτήσεις δεν έχει τρελές σε επεξεργαστή και κάρτα γραφικών αλλά με την 650 δύσκολο να παίζεις σε full

 

μνήμη τραβάει 3.2GB ορισμένες στιγμές που το έχω προσέξει

 

το καλό είναι ότι μπορεί να  τρέξει με very low γραφικά σε laptop οπότε μπορείς να κάνεις trading ή να βάζεις τους εργάτες σου να  δουλεύουν από ένα laptop όπως καλό είναι ότι μπορεί να τρέξει από εξ. σκληρό χωρίς εγκατάσταση στο pc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή από ότι έχω καταλάβει δεν λοκάρεις πανω στον στόχο σου, το "σύστημα μάχης" είναι πιο κοντά στο Tera Η' στο Blade n Soul ;

 

:D  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περισσεύει σε κανέναν κάνα Guest Pass γιατί αμφιταλαντεύομαι για το game , Ευπρόσδεκτο :P

Είχα 2 αλλα τα έχω κλήσει ήδη, πάντως μπορείς να δώσεις το 30άρι για το 1ο πακέτο, χαμένο δεν πάει σίγουρα, είναι πολύ καλό το παιχίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν βρεις Guest Pass,  κι ενδιαφέρεσαι να παίξεις το παιχνίδι,  μπορείς να πάρεις account στον ΚR server

χαχα ειναι λες και εχεις εμμονη με τον κορεατικο σερβερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 

Είμαστε μια βασική ομάδα των ιδρυτών του Echoes of Darkness guild .Στo Black Desert Online οι Echoes of Darkness θα είμαστε ένα PvP κυρίως guild.

Λόγω της προηγούμενης γνώσης μας έχουμε ήδη εμπειρία στη διαχείριση ενός guild σε κάθε πτυχή.

 

Aρχες του guild μας είναι η ομαδική εργασία και τη φιλία. Δεν προσπαθούμε να κάνουμε ένα μαζικό guild (Zerg) όπου το 90% των παικτών του δεν θα γνωρίζουν τίποτα για τους άλλους.

Η ποιότητα της συνεργασίας μεταξύ μας εχει μεγαλύτερη αξία για μας από τους απλούς αριθμούς. Σε προηγούμενα MMO η έννοια αυτή ήταν πολύ επιτυχής και θα κυριαρχήσει με καλή ομαδική δουλειά.

Επιπλέον εμείς δεν σκεφτόμαστε μόνο για το παιχνίδι, αλλά για να περάσετε μια καλή στιγμή με παίκτες από όλη την Ευρώπη.

 

 

Γιατί να επιλέξετε Echoes of Darkness;

Ξέρουμε ακριβώς τι θέλουμε, και θα προσπαθήσoυμε να το πάρουμε αυτό όσο μπορούμε. Αγαπάμε το PvP σε οποιοδήποτε διαθέσιμο τρόπο και πάντα προσπαθούμε να βελτιώσουμε τους εαυτούς μας.

 

Guild ιστοσελίδα: http://eod-bdo.shivtr.com/

 

 

Στρατολόγηση

Έχουμε κάποιες απλές αρχές που αποτελούν απαραίτητες προϋποθέσεις για την επιτυχή εφαρμογή:

 

 

Παραθέτω

1. oι αγγλικές δεξιότητές σας πρέπει να είναι αρκετές για να εξασφαλίσουν μια καλή επικοινωνία.

2. χρήσης Teamspeak, είναι απαραύτητη.

3. να υπάρχει πάντα σεβασμός και ηρεμία, ενώ αντιπροσωπεύετε το guild

4. Ακολουθήστε τις οδηγίες του επικεφαλής του Guild και των Αξιωματικών του Guild.

5. Υποστήριξη στα άλλα μέλη του guild όσο μπορείτε.

6. Ενημέρωση του Guild για απουσίες περισσότερο από 7+ μέρες.

7. να σκέφτεσαι πάντα τους φίλους σου στο Teamspeak.Να μην ουρλιάζεις και να χρησιμοποιεις προσβολές ή να είσαι αγενής

 

Για να μπείτε στο guild καντε αίτηση στο site μας  

 

Καταληκτική δήλωση

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας! Εκτιμούμε κάθε αίτηση και θα απαντήσουμε πολύ γρήγορα.

 

Echoes of Darkness

Leader    : Thanatos   

Officer   : Galanos

Officer   : Oberidis

Officer   : Nyromi

 

 

Έλα μαζί μας!!!!!!

 

 

Some videos from previus MMO

 


 


 


 


 


Επεξ/σία από galanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...