Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη με τρωει πολυ η τσεπη μου και ειμαι μεταξυ αυτου και του Division (ξερω καμια σχεση το ενα με το αλλο), δινω μια εβδομαδα διορια και στα 2 και μετα θα αποφασισω ποιο θα αγορασω

το ιδιο ακριβως κανω και εγω..κοιταω μια το ενα μια το αλλο..πες μας και μας τι θα διαλεξεις..εδω που φτασαμε ολα μετρανε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 631
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά δίνω πολύ σημασία στα steam reviews γιατί με πετυχαίνουν τα γούστα μου κατά 80% αν όχι παραπάνω.Βλέποντας ότι έχει ανάμεικτες κριτικές απλά το προσπέρασα το Division.Ειδικά τώρα που αρχίζω να κατανοώ το βάθος του BDO ψιλομετανιώνω που δεν έσκασα το 50αρι.

 

 

Ενδιαφέρεται κανείς για ανταλλαγή Recommendation Letters(έχω 2 αν θυμάμαι καλά).

Ενδιαφερομαι εγω, Εχω και εγω 2 αλλα λογικα θα πρεπει να ειμαστε στον ιδιο σερβερ.

Αν ενδιαφερεσαι ειμαι στον Jordine με family name Lighter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κλειδάκι δεν δουλεύει.. :/

 

ευχαριστούμε πάντως! μιας και ο άλλος που το πήρε δεν μπήκε καν στον κόπο xD

 

Ναι ε?Δεν πειραζει.καλη καρδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μετά απο ενάμισι μήνα ταλαιπωρίας (απο την beta) που ψάχνω κλειδί κέρδισα ένα guest pass απο streamer στο twitch.

 

Δυστυχώς το game δεν ξεκιναει καν, φορτώνει το anticheat και μετα το logo της εταιρίας για 1-2 δευτερόλεπτα και με πεταει στα windows. Έχω φάει 3-4 μερες να δοκιμάζω κάθε λύση που έχω βρει στα φορουμ τους και δεν δουλέυει τίποτα. Μάλιστα υπάρχουν εκατοντάδες ποστ με ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.

 

Έστειλα και αναλυτικό μύνημα στο support τους  με game logs αλλά δεν μου έχουν απαντήσει εδώ και 3 μέρες! Απλά τραγικοί. Την Δευτέρα λήγει το guest pass οπότε πάμε για άλλα.

 

Ευτυχώς που δεν το αγόρασα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανεμορφο παιχνιδι..Ξεκινησα σημερα..Αλλα πραγαματικα ειμαι τελειως χαμενος..Μα ουτε ενα tutorial πια??

Το tutorial ξεκινάει στην πρώτη πολη και συνεχίζει στην δεύτερη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λες και tutorial αυτο..Ουτε για τα σπιτια ουτε για τιποτα..Ειδικα για τα professions,τι ειναι το knowledge..τιποτα..εχω χαζεψει..απλα περνω quest και τα τελειωνω..αυτο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, εχω ενα θεμα δεν μπορω να συνδεθω στον jordine και τον croxus. Ενω φαινονται κανονικα στο server list δεν εχει διπλα το κουμπι enter που εχουν οι αλλοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...