Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με drivers turbo x mininote red


mimis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φέρανε αυτό εδώ προχτές να του περάσω windows 7 από το φλασάκι μου. Το πήρα και το έφτιαξα κανονικά αλλά έλειπαν οι drivers για το ασύρματο δίκτυο, οι συντομεύσεις FN και ο αναγνώστης καρτών.

 

thumb_443x332_584.jpg

 

δεν ξέρω ποιο μοντέλο είναι, δεν ξέρω που θα βρω drivers, δοκίμασα driver genius και τα site της clevo, μπήκα εδώ και όλα τα link για λύσεις ήταν νεκρά. καμία βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς δωρεάν ? Εννοείται δωρεάν υποχρέωση τους είναι. Δικιά τους κατασκευή είναι αυτοι έχουν το suppport αρα αυτοί σου δινουν και drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς δωρεάν ? Εννοείται δωρεάν υποχρέωση τους είναι. Δικιά τους κατασκευή είναι αυτοι έχουν το suppport αρα αυτοί σου δινουν και drivers

 

λες να τους επισκεφτώ από δευτέρα; έλεγα να το έδινα σ/κ πίσω στην κοπέλα. ψάχνω και για πιο γρήγορη λύση αν γίνεται.

 

Απο οτι διάβασα το mininote κατασκευάζεται απο την Link.png Site: http://www.clevo.com.tw/en/e-services/Download.asp">Clevo δες απο κατω το μοντέλο και κατέβασε τους drivers

 

δεν έχει όμως μοντέλο. το γράφω και στο πρώτο ποστ... έχει s/n έχει μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να τους επισκεφτώ από δευτέρα; έλεγα να το έδινα σ/κ πίσω στην κοπέλα. ψάχνω και για πιο γρήγορη λύση αν γίνεται.

 

 

δεν έχει όμως μοντέλο. το γράφω και στο πρώτο ποστ... έχει s/n έχει μόνο...

 

χμμμ Δες τοτε μηπως κατεβάζωντας το Link.png Site: http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html">cpuz που εχει πληροφορίες για το σύστημα γενικότερα (motherboard κτλ) αναφέρει καπου εκει το μοντέλο

 

Ποιο ειναι το serial number ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να το γράψω έχει νόημα; δεν έχω θέμα να στο πω... 

 

Ειπα να το γράψεις η ψάξε το και εσυ στο google με serial γιατι καμια φορά κάποια μοντέλα ειναι με standar serials οποτε μπορεί να σου βγάλει πουθενά να κατεβάσεις τους drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανε απο το device manager στις ιδιοτητες των συσκευών που δεν έχουν αναγνωριστεί και κανε copy paste εδω τα device id τους! 

ωραία. καταπληκτικά. από τις 3 μη αναγνωρισμένες συσκευές τώρα έχει μόνο τη μία στο ο υπολογιστής μου/ ιδιότητες/ συσκευές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμα εχει μονο την μια τοτε οι αλλες δύο αναγνωριστηκαν.

 

Δωσε αυτο που σου ειπα για τη μια!

Επεξ/σία από WalkerSW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχει μονο την μια τοτε οι αλλες δύο αναγνωριστηκαν.

 

Δωσε αυτο που σου ειπα για τη μια!

 

πήγα και μου δώσανε σε fdd τους drivers. και πάω σπίτι να το δω και δεν είχε κανέναν μη εγκατεστημένο... και δε δούλευε τπτ και ξανακάνω φορμάτ...

 

σας ευχαριστώ πολύ όλους και ιδιαίτερα εσέν walkersw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τώρα που έκανα φορμάτ και έβγαλε πάλι όλες τις συσκευές μου γράφει wifi usb dongle... και γκουγκλάροντας δεν υπάρχει τπτ. κι δε βρίσκω και το device id, αλλά το hardware id...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...