Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ πιθανόν ούτε 80+ δεν είναι. Προσωπικά το βρίσκω άθλιο. Φαντάσου δεν είναι ξαν κατασκευασμένο να λειτουργεί στα 115 που σημαίνει ίσα ίσα δουλεύει στα 230.

Στα 115 έχει μεγαλύτερες απαιτήσεις efficiency για αυτό πολλά φθηνά λειτουργούν μόνο στα 230.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

file καλυτερα παρε το smart se 530 ths thermaltake να εχεις το κεφάλι σου ήσυχο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, σε συστημα amd phenon ii x4 + ati hd4770, 1 hdd 500gb. αρκετα παλιο συστηματακι, τι θα μου προτεινατε να βαλω για να το χαρισω καπου και να μην υπαρχει προβλημα? 

οσο το δυνατον πιο οικονομικο γινετε!!

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, σε συστημα amd phenon ii x4 + ati hd4770, 1 hdd 500gb. αρκετα παλιο συστηματακι, τι θα μου προτεινατε να βαλω για να το χαρισω καπου και να μην υπαρχει προβλημα? 

οσο το δυνατον πιο οικονομικο γινετε!!

 

Ευχαριστω!

edw eisai http://www.skroutz.gr/s/414060/Thermaltake-Hamburg-530W.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, σε συστημα amd phenon ii x4 + ati hd4770, 1 hdd 500gb. αρκετα παλιο συστηματακι, τι θα μου προτεινατε να βαλω για να το χαρισω καπου και να μην υπαρχει προβλημα?

οσο το δυνατον πιο οικονομικο γινετε!!

 

Ευχαριστω!

Καλησπερα

Δες κάποιο LC power 80+ με 28-30 ευρώ ή το evga 430 με 40 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα ήθελα την βοηθεια σας και για ενα τροφοδοτικο.Εχω ενα τροφοδοτικο 9 χρονων 850W το οποιο για 7 χρονια δουλευε 24/7 τα τελευταια 2 επεσε στις 8 ωρες την ημερα και ενω σκεφτομουν να το βαλω στο καινουργιο συστημα διαβασα το αρθρο σας κ ειπα να δω μηπως παρω ενα καινουργιο. Το συστημα που εχω ειναι ενας i5 7600K ,16gb Ram,1070 gpu. 

 

εβαλα στο outervision τα παντα πεσα κ μου εβγαλε οτι χρειαζομαι ενα τροφοδοτικο γυρω στα 430W. πιστευεται οτι ειναι καλο? 

 

Το θελω για gaming-render για περιπου 8 ωρες την ημερα. 

 






Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα ήθελα την βοηθεια σας και για ενα τροφοδοτικο.Εχω ενα τροφοδοτικο 9 χρονων 850W το οποιο για 7 χρονια δουλευε 24/7 τα τελευταια 2 επεσε στις 8 ωρες την ημερα και ενω σκεφτομουν να το βαλω στο καινουργιο συστημα διαβασα το αρθρο σας κ ειπα να δω μηπως παρω ενα καινουργιο. Το συστημα που εχω ειναι ενας i5 7600K ,16gb Ram,1070 gpu.

 

εβαλα στο outervision τα παντα πεσα κ μου εβγαλε οτι χρειαζομαι ενα τροφοδοτικο γυρω στα 430W. πιστευεται οτι ειναι καλο?

 

Το θελω για gaming-render για περιπου 8 ωρες την ημερα.

 

[/url]

 

 

www.e-shop.gr/psu-thermaltake-w0392re-hamburg-530w-p-PER.650961

www.e-shop.gr/psu-xfx-ts-series-550w-p-PER.640669

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...