Προς το περιεχόμενο

dell-toshiba-lenovo-hp


marios240

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<span><a class="" href="http://www.insomnia.gr/user/242459-lambiselef/" title="">LambisElef</a> ευχαριστώ για την απάντηση αλλά τόσα λεφτά για turbo x δεν θα έδινα παρόλο που έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά αλλά έχω ακούσει ότι δεν είναι και πολύ αξιόπιστα. Το άλλο το λάπτοπ είναι περισσότερο για παιχνίδια οπότε δεν θα μου χρειαστεί άσε που δεν έχω ιδέα για αυτή τη μάρκα</span>

 

Το συγκεκριμένο έχει σασί clevo, απίθανη ποιότητα κατασκευής και αναβαθμίσημη καρτούλα γραφικών. Το έχουν δυο άτομα στο φόρουμ και ο ένας του έχει αλλάξει τέσσερις φορές την κάρτα γραφικών (τώρα έχει την 7970m), είναι απόλυτα ευχαριστημένος με την αγορά και αναφέρει ακόμα ότι είναι παγάκι. Είναι το μόνο turbo x που θα πρότεινα σε όλους, όλα τα αλλά είναι για τα πανηγύρια... Αυτά. Τώρα η επιλογή είναι δική σου. Αν σου αρέσει ο dell πάνε σε αυτόν, δε λέω ότι είναι κακός. Εχει ένα από τα καλύτερα service και είναι επίσης πολύ ποιοτικός. Αν έχεις τη δυνατότητα να πάρεις από το εξωτερικό custom μη διαστάσεις. Θα αποζημιώσεις από τις πολύ καλύτερες επιδόσεις σχετικά με τον dell και τον turbo x.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Κατά λάθος σου έστειλα σε προσωπικό μήνυμα μια απάντηση. Θα μπορούσες να την δημοσιεύσεις παρακαλώ;

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω παραγγείλει το 7720 κάτω από 1000 από ελληνικό κατάστημα

Αλλα τωρα είδα το μήνυμα του φίλου από πάνω για ένα turbo x

Και μπορεί να την ακυρωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LambisElef ευχαριστώ για την απάντηση αλλά τόσα λεφτά για turbo x δεν θα έδινα παρόλο που έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά αλλά έχω ακούσει ότι δεν είναι και πολύ αξιόπιστα. Το άλλο το λάπτοπ είναι περισσότερο για παιχνίδια οπότε δεν θα μου χρειαστεί άσε που δεν έχω ιδέα για αυτή τη μάρκα

από την στιγμή που δεν το θέλεις όπως λες και τόσο για gaming το 7720 είναι πολύ καλή πρόταση για τα λεφτά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω παραγγείλει το 7720 κάτω από 1000 από ελληνικό κατάστημα

Αλλα τωρα είδα το μήνυμα του φίλου από πάνω για ένα turbo x

Και μπορεί να την ακυρωσω.

Μήπως μπορείς να μας πεις από ποιο κατάστημα έκανες την παραγγελία σου, και με ποια ακριβώς σύνθεση, επειδή σκέπτομαι να αγοράσω και εγώ ένα αντίστοιχο και σε Ελλάδα, οι τιμές που βρίσκω είναι πάνω από 1000 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορείς να μας πεις από ποιο κατάστημα έκανες την παραγγελία σου, και με ποια ακριβώς σύνθεση, επειδή σκέπτομαι να αγοράσω και εγώ ένα αντίστοιχο και σε Ελλάδα, οι τιμές που βρίσκω είναι πάνω από 1000 ευρώ.

Από εδώ http://www.mrcheap.gr/notebooks/notebook-dell-inspiron-7720-dlnbins0620.html

έκανα την παραγγελία.

Δεν έκανα κάποια σύνθεση, έτοιμο το βρήκα.

Τα windows ειναι στα αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...