Προς το περιεχόμενο

Μηδενισμός γραπτού μετά την παράδοση


casaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον εχω ενα προβλημα και δεν μπορω να βρω απαντηση.Παω Β λυκειου και γραφω εξετασεις.Στο πιο τελευτεο μαθημα που εγραπσα(βιολογια)ειχα ενα προβληματακι.Εκανα μερικες προσπαθεις αντιγραφης και το θεμα ειναι οτι ο επιτιρητης με ειδε αλλα δεν μου εκανε καμια παρατηρηση.Οταν ομως η καθηγητρια του μαθηματος ηρθε στην ταξη(αφου ειχα παραδοσει το γραπτο μου)ζητησε τα ονοματα αυτον που αντεγραφαν και οπως εμαθα απο παιδια που ηταν ακομα και εγραφαν ειπε και το δικο μου.Η καθηγητρια λοιπον ειπε οτι θα μας περιποιηθει στους βαθμους.Το προβλημα μου ειναι οτι εφόσον ξερει οτι αντέγραψα μπορεί να μου μηδενίσει το γραπτο???η απλος να μου κοψει μερικους βαθμους(απο την στιγμη που εχω καμποσες σωστες απαντησεις).

 

Οποιος ξερει να μου απαντησει θα το εκτιμουσα

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

...Παω Β λυκειου...

 

...Στο πιο τελευτεο μαθημα που εγραπσα...

 

...μπορεί να μου μηδενίσει το γραπτο???

 

"Μπορεί", "θέλει", "πρέπει".......

Πολλές οι επιλογές για να σου απαντήσει κάποιος με σιγουριά.

 

:X

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα και δικες μου...ειπα εκανα μια προσπαθεια αντιγραφης....δηλαδη δεν καταφερα να αντιγραψω βεβαι αυτο δεν το ξερει η καθηγητρια.....αμα με μηδενισει μενω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως παρουσιάζει και η υπογραφη του απο πάνω...

 

Cheating-like-Ninja-in-Exam_o_101441.gif,

 

 

δε νομιζω πάντως να μηδενιστείς...

 

Γιαυτό έγραψα στο συγκεκριμένο θέμα    :P

Βέβαια άμα ήταν νίντζα σαν αυτούς ο TS δεν θα είχε θέματα τώρα...

 

On-topic: Δεν νομίζω να σε μηδενίσει κι αν το κάνει πήγαινε να σε εξετάσει προφορικά (αν θέλει) για να της δείξεις ότι άξιζες το βαθμό σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα και δικες μου...ειπα εκανα μια προσπαθεια αντιγραφης....δηλαδη δεν καταφερα να αντιγραψω βεβαι αυτο δεν το ξερει η καθηγητρια.....αμα με μηδενισει μενω?

Φίλε μου αυτο είναι το ρίσκο που πέρνεις αν θες να αντιγράψεις. Αν δεν σε πιάσουν παίρνεις καλύτερο βαθμό (βέβαια να ξέρεις οτι ακόμα και σε σχολές/πανεπιστήμια αν το κάνεις συστηματικά θα σου βγεί το όνομα και για εμένα αυτό είναι χειρότερο απο το μηδέν) και αν σε πιάσουν σε μηδενίζουν. Χαλάρωσε και ή κόψε το άθλημα γιατι δεν το έχεις απο ότι φαίνεται ή γίνε καλύτερος στην αντιγραφή.

 

Ούτε εγω το έχω στον συγκεκριμένο τομέα και γιαυτό δεν το έχω προσπαθήσει εδω και άπειρα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω οτι μένεις τόσο εύκολα σε τάξη. Έχω την εντύπωση οτι ο μέσος όρος σου πρέπει να είναι κάτω απο 10 για να μείνεις. Αλλα επειδή παίζει να λέω και μαλακίες, περίμενε κάποιον που ξέρει σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω να πω να μηνεις στην ταξη αλλα να δοσεις ξανα τον σεπτεμβρη....ξερω οτι ισχυει οτι για να μηνεις στο λυκειο πρεπει να εχεις μεσο ορο νομιζω γραπτων κατο απο 10 και οτι σε περναει ο μεσος ορος των τετραμηνων.....βεβαια στο μαθημα το συγκεκριμενο στου βαθμους που γραφουν τα αποτελεσματων των γραπτων τι θα γραφει?0??.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ορθογραφία πάντως, εγώ θα σε μηδένιζα. Μόνο στις μονοσύλλαβες λέξεις δεν έχεις ορθογραφικά λάθη.

 

να σε καλα....ορθογραφια προσεχω μονο οταν γραφω εκθεση....αλλα οφφ τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε καλα....ορθογραφια προσεχω μονο οταν γραφω εκθεση....αλλα οφφ τοπικ

Να προσέχεις ορθογραφία και μόνο όταν γράφεις...δεν χρειάζεται αλλού ;)

 

Στο θέμα σου τώρα...τίποτα δεν θα σου κάνει.Το πολύ να σου κατεβάσει καμια μονάδα κάτω.Βέβαια εξαρτάται και τί προφίλ έχεις όλη τη χρονιά...Πρέπει να είσαι πολύυυυ "κουμπούρας " για να σε αφήσει ;)

Όρεξη νομίζεις έχει να σε ξαναβλέπει το Σεπτέμβριο ή όλη την επόμενη σχολική χρονιά??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...