Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και διαδικτυακα εχει αναφερθει.και σε ομαδες κινητων στο fb,οχι ομαδες οτι να ναι.

τεσπα,εγω εχω κανει την επιλογη μου απο τα καταστηματα που προτιμω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν τα θεωρω ενοχλητικα, απλως προσπαθω να καταλαβω τη βαση τους.

Πες το κ εσυ ρε διαχειριστα κ λεω εγω μονο εγω εγω δεν μπορω να καταλαβω τη εννοει ο taksidiotis

και διαδικτυακα εχει αναφερθει.και σε ομαδες κινητων στο fb,οχι ομαδες οτι να ναι.

τεσπα,εγω εχω κανει την επιλογη μου απο τα καταστηματα που προτιμω.

Aδερφε δεν μας δινεις στοιχεια αυτο ειναι το προβλημα εξαπολυσες επιθεση σε ενα καταστημα χωρις να αποδεικνυεις τιποτα αυτο που σου ειπα εγω στο λεει και ο διαχειριστης δεν εχεις κανενα ενοχλητικο η offtopic μηνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καταστήματα Kaizershop και Kaizerstore έχουν κάποια "συγγένεια" μεταξύ τους η απλά έχουν παρόμοια ονόματα;

 

Αν δεν κάνω λάθος πριν λίγο καιρό κάποιος έκανε την ίδια ερώτηση και του είπαν ότι είναι "συγγενικά'. Με κάθε επιφύλαξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος πριν λίγο καιρό κάποιος έκανε την ίδια ερώτηση και του είπαν ότι είναι "συγγενικά'. Με κάθε επιφύλαξη.

Νομίζω πως παλιά ήταν ένα μαγαζί, τα έσπασαν οι συνέταιροι και εγιναν δυο εταιριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια για το amazon που θελω να θεσω μερικα ερωτηματα σε αυτο το θεμα θα το κανω?

 

Όχι, εδώ είναι για αγορές κινητών από Skroutzομάγαζα.

 

Αυτό είναι που θες http://www.insomnia.gr/topic/473757-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CE%BE%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C/

Επεξ/σία από Tzoustiniana
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, για να μην ανοίγω άλλο θέμα: Υπάρχουν καταστήματα για αγορά τηλεφώνου με ενδοκοινοτική συναλλαγή, όπως το e-mac.eu που είναι για υπολογιστές ?

 

Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια εχω μια απορια και θελω να με βοηθησει και να μου εξηγησει καποιος που γνωριζει. Γιατι στο skroutz υπαρχουν μαγαζια τα οποια πουλανε τα ιδια κινητα 200, 300 ευρω πιο φθηνα απο τα τον κοτσοβολο το media markt plaisio και τα λοιπα. ποια ειναι η διαφορα μεταξυ τους ειναι στα κινητα Η τιποτε αλλο?

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣτο

εγω  ξερω  τα  κινητα  ειναι  ιδια στο  skroutz  απλοσ  ξεκιναει  απο  το  μαγαζι  που το  εχει  πιο  φθηνα και  πηγαινει  στο  μεγαλυτερο  δηλαδη  δεν  εχει  καμια  διαφορα  απο πιο  μαγαζι  θα  το  παρεισ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω  ξερω  τα  κινητα  ειναι  ιδια στο  skroutz  απλοσ  ξεκιναει  απο  το  μαγαζι  που το  εχει  πιο  φθηνα και  πηγαινει  στο  μεγαλυτερο  δηλαδη  δεν  εχει  καμια  διαφορα  απο πιο  μαγαζι  θα  το  παρεισ

 

Με όλο το θάρρος θα έλεγα πως πρέπει να διαβάσεις όλο αυτό το τόπικ μιας και αυτό που αναφέρεις είναι μόνο η εμφάνιση του Skroutz. Το θέμα δεν είναι πως εμφανίζεται αλλά ο λόγος που έχει πιο καλές τιμές. Και σίγουρα δεν είναι όλα τα κινητά ίδια αλλά ούτε και τα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλο το θάρρος θα έλεγα πως πρέπει να διαβάσεις όλο αυτό το τόπικ μιας και αυτό που αναφέρεις είναι μόνο η εμφάνιση του Skroutz. Το θέμα δεν είναι πως εμφανίζεται αλλά ο λόγος που έχει πιο καλές τιμές. Και σίγουρα δεν είναι όλα τα κινητά ίδια αλλά ούτε και τα καταστήματα.

Σε hardware ολα ιδια ειναι το software αλλαζει απο χωρα σε χωρα μιλαμε παντα για μοντελα που πανε σε ολες τις χωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε hardware ολα ιδια ειναι το software αλλαζει απο χωρα σε χωρα μιλαμε παντα για μοντελα που πανε σε ολες τις χωρες

 

Όταν λέω πως δεν είναι ίδια όλα τα κινητά εννοώ πως δεν είναι όλα από ΕΕ ή όπως είπες δεν έχουν το ίδιο software, γι'αυτό είπα στον pantelis1234 να διαβάσει εξ αρχής το θέμα, για να μάθει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πει κάποιος πως γίνεται στα σκρουτζομαγαζα και στο bestprice να δινουν το iphone 5c τόσο φθηνό; Μιλάμε για 150€ και βάλε. Ρώτησα αν παίζει κάτι με τα ελληνικά και μου είπαν πως:

  • δέχεται ελληνική σιμ
  • έχει και ελληνικό μενού

Ξέρει κάποιος να μας ενημερώσει αν πρόκειται για κάποιο early hardware release ή κάποιο παραθυράκι σε EU εκδόσεις που η GR έκδοση υπερτερεί; Δηλαδή στη τελική, ποια η διαφορά μεταξύ iphone GR και iphone EU;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...