Προς το περιεχόμενο

Asus PQ321: Οθόνη με τεχνολογία IGZO και ανάλυση 4K (3840 x 2160)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα... δεν διαφωνώ με αυτό που λες για τα πράσινα monitors. Άλλη είναι η λογική μου. Κι εγώ, αν είχα την οικονομική δυνατότητα να την πάρω, θα την έπαιρνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καταλαβαίνεις λοιπόν σε τι αναφέρομαι...; Μήπως κοστίζει ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ για κάτι που πραγματικά κανείς δεν χρειάζεται?

βλέπεις να λέω κάπου ότι αξίζει με την τωρινή της τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δικιο εχεις. Το mini δεν ειναι retina εκανα λαθος αλλα και παλι επειδη τα εχω δει και τα δυο το nexus εχει χαλια οθονη και χαλια saturation. Βγηκαμε οff topic. Sent from my iPod touch using Insomnia

1.Δε ξερεις τι σημαίνει retina,γι'αυτο Google it!

Και 2.Το nexus7 εχει παρα πολυ καλη οθονη,άσχετα καποιοι προσπαθουν να τη μειωσουν,για να βρουν καποιο λογο να πλασσαρουν το ipad mini,που δεν εχει σιγουρα καλυτερη απο του nexux7!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα... δεν διαφωνώ με αυτό που λες για τα πράσινα monitors. Άλλη είναι η λογική μου. Κι εγώ, αν είχα την οικονομική δυνατότητα να την πάρω, θα την έπαιρνα.

 

Πάλι καλά να λες που υπάρχουν εκείνοι (οι λίγοι έστω στην αρχή) που αγοράζουν, δοκιμάζουν, και βοηθούν με τον τρόπο τους να πέσουν οι τιμές για τους υπόλοιπους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ακόμη δεν έχω, όχι Full HD σπίτι μου, αλλά ούτε καν HD Ready. Και πιο συγκεκριμένα έχω ακόμη την κλασική με τον καθοδικό σωλήνα. Τώρα τι 4Κ, 5Κ και 6Κ...; Όλες το ίδιο μου κάνουν...

Μόλις "καεί" αυτή που έχω... βλέπουμε...

εχεις μεινει και στο glx ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Και αντε μετα να αγοραζεις σκληρους (για να μπορει να σου στελνει ο Θειος ταινιες ντε), να αγοραζεις καρτες γραφικων, να βαλεις και 100αρα vdsl γιατι με την 30αρα και τις adsl θα περιμενεις 2 μερες / ταινια. Καλα για streaming, δεν το συζητω. Εχει πολυ μελλον ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...