Προς το περιεχόμενο

Καινούργιος υπολογιστής,αργή εκκίνηση..


Lam13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1 στον Coolerman για τις διενέξεις

 

-1000 για το avg, από τα πιο βαριά antivirus, μόνο με ssd το εγκαθιστάς

όχι επειδή το έχω..αλλά αν θέλεις ανεβάζω video στα πόσα sec ανοίγει.4gb μνήμη έχω και όχι 8gb που έχει ο φίλος

σε πληροφορώ δεν είναι καθόλου βαρύ το avg ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

+1 στον Coolerman για τις διενέξεις

 

-1000 για το avg, από τα πιο βαριά antivirus, μόνο με ssd το εγκαθιστάς

όχι επειδή το έχω..αλλά αν θέλεις ανεβάζω video στα πόσα sec ανοίγει.4gb μνήμη έχω και όχι 8gb που έχει ο φίλος

σε πληροφορώ δεν είναι καθόλου βαρύ το avg ;)

Παω πάσο τότεP.S.: Όταν το χρησιμοποιούσα εγώ ήταν τσιμεντολιθος για τώρα δεν ξέρω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δουλέψει το προγραμματάκι αλλά και το avast σκέτο χωρίς τπτ άλλο (σε μένα τουλάχιστον) κάνει μια χαρά δουλειά. Αν θες εναλλακτική δοκίμασε spybot search and destroy, το καλύτερο του είδους του κατά τη γνώμη μου.

 μια χαρα θα εισαι πιστευω κατεβασε και το  advance system care  εαν θες και βγαλε αυτο που εχεις που σου βρισκει συνεχεια διαφορα

και θα ανοιγεις  πο γρογορα ακομη.... εγω εχω πιο παλιο απο σενα επεξεργαστη και μνημες και σκληρο και ανοιγω σε 80 δευτερολεπτα με το ρολοι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μια χαρα θα εισαι πιστευω κατεβασε και το  advance system care  εαν θες και βγαλε αυτο που εχεις που σου βρισκει συνεχεια διαφορα

και θα ανοιγεις  πο γρογορα ακομη.... εγω εχω πιο παλιο απο σενα επεξεργαστη και μνημες και σκληρο και ανοιγω σε 80 δευτερολεπτα με το ρολοι 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ θα το κοιταξω τωρα...κατι ακομα...μερικες φορες ακουγεται το μοτερ απο τον σκληρο και οταν τον παταω με το δαχτυλο απο πανω σταματαει τωρα εχει βαλει μια σφηνα αλλα και παλι το κανει..τι λετε να ειναι?να χαλασε δεν πιστευω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το πάτημα ναι θα χαλάσει .. βαλε λαστιχάκια στις βίδες να μην σου μεταφέρει την συχνότητα στο κουτί η αν θέλεις ολόκληρη αντικραδασμικη βάση.  Τώρα αν ακούς τις κεφαλές μόνο με καλο κουτι θα το γλυτώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το πάτημα ναι θα χαλάσει .. βαλε λαστιχάκια στις βίδες να μην σου μεταφέρει την συχνότητα στο κουτί η αν θέλεις ολόκληρη αντικραδασμικη βάση.  Τώρα αν ακούς τις κεφαλές μόνο με καλο κουτι θα το γλυτώσεις..

ευχαρισω για την απαντηση θα το κοιταξω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...