Προς το περιεχόμενο

International διαγωνισμος για 4 HTC κινητα!


nike1600

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Ο γωστος σε ολους μας Linus Sebastian διοργανωνει διαγωνισμο σε συνεργασια με την HTC ενα μεγαλο giveaway! http://linustechtips.com/main/topic/20876-htc-forum-giveaway-a-chance-to-win-1-of-4-htc-phones/page-59

 

Καλη τυχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστουμε για την ενημερωση(παρ'ολο που ειδα πρωτα το βιντεο και μετα το θεμα σου :Ρ )
οσες λιγες και να ειναι οι δυνατοτητες να κερδισεις δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να το κανεις, εγω ξερω οτι εχω 0,001% πιθανοτητες αλλα επισης και ολοι οσοι εχουν παρει μερος εχουν το ιδιο,οποτε, εξαλου δεν εχεις να χασεις τιποτα με το να συμμετεχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστουμε για την ενημερωση(παρ'ολο που ειδα πρωτα το βιντεο και μετα το θεμα σου :Ρ )

οσες λιγες και να ειναι οι δυνατοτητες να κερδισεις δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να το κανεις, εγω ξερω οτι εχω 0,001% πιθανοτητες αλλα επισης και ολοι οσοι εχουν παρει μερος εχουν το ιδιο,οποτε, εξαλου δεν εχεις να χασεις τιποτα με το να συμμετεχεις

 

Απο κατι FAKE ελληνικους διαγονισμους του FB που απλα θελουν να κανεις LIKE καλυτερα αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστουμε για την ενημερωση(παρ'ολο που ειδα πρωτα το βιντεο και μετα το θεμα σου :Ρ )

οσες λιγες και να ειναι οι δυνατοτητες να κερδισεις δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να το κανεις, εγω ξερω οτι εχω 0,001% πιθανοτητες αλλα επισης και ολοι οσοι εχουν παρει μερος εχουν το ιδιο,οποτε, εξαλου δεν εχεις να χασεις τιποτα με το να συμμετεχεις

 

Είσαι και χουβαρντάς εσύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πλακα πλακα ειχα κερδισει σε εναν international διαγωνισμο των  xda κατι θηκες για το κινητο. Σαφως δεν ειχε τρελη συμμετοχη, αλλα still. 

 

Παρεμπιπτοντως πιστευα πως ολοι οι διαγωνισμοι του fb ειναι fake μεχρι που ενας ξαδερφος κερδισε το iphone 5 και κατι φιλοι ενα ps3 και ενα ποδηλατο (και κατι αλλες χαζοβλακειες μαλλον στυλ promotion περισσοτερο παρα σοβαρα επαθλα). Βεβαια οι συγκεκριμενοι παιζουν συνεχεια σε ολους τους διαγωνισμους που βγαινουν (και γεμιζουν τα newsfeeds των αλλων :P ) οποτε κατι θα επρεπε να κερδισουν :lol:

 

Σορι για το offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...