Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και το έχω προπαραγγείλει από Public την άνοιξη, έχω παίξει και την Beta, δεν είμαι ακόμα σίγουρος οτι Ubisoft δεν θα ***** το παιχνίδι τελευταία στιγμή! (το έχουν κάνει συνήθειο τελευταία)....

 

Θα δείξει! Παιδιά δεν αρχίζουμε να μαζευόμαστε να κάνουμε και καμιά ομαδουλα για να παίξουμε λέω 'γω σαν άνθρωποι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

....επειδη  ειχα παιξει και την beta στο PC και  στο PS4 πριν μια βδομαδα ,το παιχνιδι στον τομεα των γραφικων  δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ το ιδιαιτερο...οσο για τα  driving physics...αναλογα το αμαξι... το βαρκα γιαλο και το  floating in Air δεν λειπει...αλλα εχει διωρθωθει αρκετα μεταξύ closed και open beta....γενικα ΑΝ το Crew ειχε την αναλογη φροντιδα (Graphics/Physics) θα μπορουσε,χωρις υπερβολή, να βαλει κατω ΟΤΙ arcade racing παιχνιδι βγηκε αυτή την χρονια...και όχι μονο...ΚΡΙΜΑ...μεγαλο κριμα....

 

Υ.Γ..... προσωπικη μου γνωμη είναι, σε αντιθεση με καποιους που το βρισκουν πολύ καλο παιχνιδι...μακαρι να βγω <<ψευτης>>....

Επεξ/σία από ggramenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιμενα πως και πως το παιχνιδι. Δυστηχως απογοητευτηκα. Η Ubi θα μπορουσε για καλυτερα. Αμα δεν το επαιρνα με το κουπονι απο την nvidia δεν θα το σκεφτομουν να το αγορασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το περιμενα πως και πως το παιχνιδι. Δυστηχως απογοητευτηκα. Η Ubi θα μπορουσε για καλυτερα. Αμα δεν το επαιρνα με το κουπονι απο την nvidia δεν θα το σκεφτομουν να το αγορασω.

 

Για πες διαφορές από τις beta;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...