Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα μην παιρνεις κ ορκο...pes 15 was cracked for playing online ;)

μα τι συγκρίνεις;το pes15 δεν είναι μόνο online..Αυτό εδώ είναι μόνο online..

Αλλιώς τί να το κάνεις να τρέχεις σε ένα τεράστιο μαπ μόνος σου;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις αγορασα και το season pass και πιστευω ξεμπερδεψα! Εχω συλλογη απο 11 αμαξια και καθε μερα αγοραζω και απο 1 plus τις αναβαθμισεις τους!!!! Εφτασα στα 43 lvl. Και ακομα με εκπλησει θετικα το game!

 

Τα λεω ετσι για φιγουρα!!!! :P :p :P

 

Ρε παιδια δωστε usernames να κανουμε και καμια ομαδουλα! Αντεεεε.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα 50αρησα σχετικα νερο χωρις grind παιζοντας κυριως το story (το οποιο δεν εχω παρακολουθησει καθολου,απο την τριτη αποστολη παταω συστηματικα skip στα cutscenes)


ακομα αυτοκινητο δεν εχω αγορασει και ανεβαζω τα 2 δωρα συν ενα που το εφτιαξα με parts που ειναι διασπαρτα στα regions.ειναι πολυ ακριβα τα αυτοκινητα οποτε θελει προσοχη που θα ριξεις τον οβολο σου μιας και μετα θα αργησεις να ξαναπαρεις


το selection επισης ειναι πολυ μικρο και περιμενω κανα update να ανεβει λιγο ο αριθμος των επιλογων.


με εβαλε σε pvp lobby σημερα αλλα κολησε καιμε πεταξε εξω παλι ενω co op καταφερα και επαιξα με εναν αγνωστο και ηταν αρκετα καλο!


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα λίγο. Διασκεδαστικό ειναι ως τώρα ενώ ο χάρτης φαίνεται τεράστιος. Οποίος θέλει ας με κάνει add, username smeldor.

 

Οκ σε έκανα!!!!

 

garrett156 το ξαναγραφω

 

Συγνώμη φίλε μου τώρα το είδα, σε έκανα και εσένα add! 

 

Υ.Γ.: Στο Uplay έτσι ? 

 

Το username μου είναι: Bl4ck_D4y

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση( λιγο off topic).

Θελω να αγορασω το the crew. Στο g2a.com to brhka sta 35  ευρο. Ειναι αξιοπιστο το συγκεκριμενο site? Εχει αγορασει κανεις απο εκει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση( λιγο off topic).

Θελω να αγορασω το the crew. Στο g2a.com to brhka sta 35  ευρο. Ειναι αξιοπιστο το συγκεκριμενο site? Εχει αγορασει κανεις απο εκει?

...ναι!!!!....ότι είναι στο allkeyshop είναι οκ(..από 33ευρο)......guarantee :-D.....τελικα οσο το προχωραω και οσο φτιαχνει και το αμαξι τοσο περισσοτερο κολλαω....επαιξα και co op :P ....αλλα με καμια δεν το λες MMO όπως θελει να το λεει η Ubi....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση( λιγο off topic).

Θελω να αγορασω το the crew. Στο g2a.com to brhka sta 35  ευρο. Ειναι αξιοπιστο το συγκεκριμενο site? Εχει αγορασει κανεις απο εκει?

Οχι δεν αξιζει 35ευρω Digital οταν μπορεις να το παρεις κουτατο στα 33ευρω http://www.skroutz.gr/s/4965859/The-Crew-PC.html.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...