Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

deM2x0S.png

 

εδώ τί έχετε ωρέ παίδες;

κάνα unistall,κάντε delete τους installers και ξανά-ορίστε από την αρχή που θέλετε να πηγαίνουν.

Και μετά κάντε restart την εφαρμογή

Ξανακατεβάστε τα παιχνίδια.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι τα ίδια!!!!

εκανα uninstal, επανεκκίνηση, delete all game instaler, επανεκκίνηση, download και εγκατάσταση, επανεκκίνηση .............

 

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ :mad:  :mad:  :mad:

 

 

post-282582-0-11710000-1474647954_thumb.png

post-282582-0-83100900-1474647954_thumb.png

post-282582-0-19974900-1474648113_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελαει ο κοσμος με την Ubisoft για αλλη μια φορα. Dlc πανω σε Dlc και ουτ καν ειναι το παιχνιδι τιποτα το πολυ αξιολογο.

 

Βλεπω και κατω στα σχολια τι νευρα εχουν ειδικα αυτοι που αγορασαν το Wild run που δεν εχουν καμια εκπτωση και πρεπει και αυτοι να δωσουν 25ευρω επιπλεον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτιχως την έχω πέσει στο wow αυτήν την περίοδο αλλιώς θα ήμουν πολύ εκνευρισμενος :P

τόσο που θα αγόραζα το forza horizons 3 και θα τους έριχναν μαύρη πέτρα στα μούτρα τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά εγώ τουλάχιστον το παίζω μια χαρά το παιχνίδι . Για να περνάει η ώρα μια στο τόσο μια χαρά είναι .. οδηγάς και διαφορά ανάξια και δεν βαριέσαι . Από γραφικά δεν λέει και πολλά πολλά αν και πρέπει να είναι πολύ ελαφρή σαν παιχνίδι . Όλα ultra και έχω σταθερά 60 fps ακατέβατα .το παιχνίδι έχει fps limit. Και επίσης τραβάει πολύ λίγη v ram σε εμένα τουλάχιστον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

"the crew has stopped working" 

 

εχω ενα θεμα κατεβασα το the crew απο τo Uplay και οταν παταω για να παιξει η οθονη γεινεται μαυρη και μετα απο λιγο μου βγαζει το παραπανο προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...