Προς το περιεχόμενο

Asus


D3V0M4N

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την Sapphire Radeon HD 5750 Vapor-X και.....νομίζω πως πάλιοσε λιγάκι. Σκεύτομαι να αγοράσω μια το πολύ 140€  και βρήκα αυτήν, για games 2014+

ASUS HD7770-2GD5 2GB

 

3a788654cbca4f58968f6ead98fa7842.jpg

 

Sapphire Radeon HD 5750 Vapor-X

 

sapphire_hd_5750_vapor_x_02.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το συστηματάκι της υπογραφής σου μια 7770 θα είναι μια σημαντική αναβάθμιση, αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι τα 2g. Με 110 ευρώ παίρνεις την MSI hd 7770 1g με τρία χρονάκια εγγύηση και αν δώσεις και 40-50 ευρώ την καρτούλα που έχεις, θα κάνεις μια αξιοπρεπέστατη αναβάθμιση, με πολύ μικρό κόστος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη των 140 ευρω,ειναι αμετακινητη προς τα πανω ετσι;δηλαδη τοσα διαθετεις.

Εαν ναι,η asus που παρεθεσες και απο αποψη ψυξης,αθορυβη σε συγκριση με ενα fan,αλλα και οτι συνεπαγεται για μια 7770 ειναι μια χαρα.

Εγω θα σου προτεινα να κρατησεις τα 2 GB.Τα παιχνιδια ειναι απαιτητικα σημερα σε μνημη,και αν εχεις κατι παραπανω δουλευει υπερ σου στην πλευρα της ασφαλειας.

Αν εχεις λιγοτερη,και μετα χρειαστεις,δεν θα την βρεις πουθενα.Στα ιδια χρηματα μπορεις να βρεις και την 7790 1GB με 142 ευρω της XFX.

Αλλα φανταζομαι οτι το πολυ 140 ευρω,εννοεις μεχρι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λέει και ο hawk αυτή ειναι καλή επιλογή http://www.skroutz.gr/s/3079580/Gigabyte-Radeon-HD7790-1GB-OC.html

Μην τρελένεστε για 1gb vs 2gb σε αυτό το επίπεδο δυναμικής των καρτών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σύστημα που έχεις γράψει ότι έχεις στο τέλος κάθε μηνύματος σου. Σε ρωτάει ο mill γιατι μάλλον για την οθόνη που έχεις(1360Χ768) ειναι overkill ότι παραπάνω αγοράσεις από αυτό που ήδη έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΟΚΟS,αναφερθηκα σε 2 GB,διοτι υπαρχει και η αλλη πλευρα,που πρεπει να αναφερουμε.

Δεν ξερουμε αν ο φιλος κανει καποιο cf μελλοντικα.Μπορει σε 1 χρονο να παρει αλλη μια,και να αυξησει τις επιδοσεις.

Στο cf εχεις 2 gpu,αλλα οι μνημες δεν αθροιζονται αν δεν κανω λαθος.

Αρα,2 GB θα ειναι μια χαρα.Αυτο φυσικα το ξερει ο ιδιος,απλα πρεπει να αναφερθει.

Αν ειναι ομως για 1 καρτα,με 1 gb,καλυτερα ας παρει 7790.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σύστημα που έχεις γράψει ότι έχεις στο τέλος κάθε μηνύματος σου. Σε ρωτάει ο mill γιατι μάλλον για την οθόνη που έχεις ειναι overkill ότι παραπάνω αγοράσεις από αυτό που έχεις

 

Ε ναι...Μην αλλάξει οθόνη μετά και ξαναψάχνει για κάρτα όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΟΚΟS,αναφερθηκα σε 2 GB,διοτι υπαρχει και η αλλη πλευρα,που πρεπει να αναφερουμε.

Δεν ξερουμε αν ο φιλος κανει καποιο cf μελλοντικα.Μπορει σε 1 χρονο να παρει αλλη μια,και να αυξησει τις επιδοσεις.

Στο cf εχεις 2 gpu,αλλα οι μνημες δεν αθροιζονται αν δεν κανω λαθος.

Αρα,2 GB θα ειναι μια χαρα.Αυτο φυσικα το ξερει ο ιδιος,απλα πρεπει να αναφερθει.

Αν ειναι ομως για 1 καρτα,με 1 gb,καλυτερα ας παρει 7790.

Ασχετο με την χρησιμότητα του cf σε αυτά τα επίπεδα η συγκεκριμένη mobo κάνει μόνο για sli νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο με την χρησιμότητα του cf σε αυτά τα επίπεδα η συγκεκριμένη mobo κάνει μόνο για sli νομίζω

 

Ουπς,δεν ειδα υπογραφη.

Γραψε λαθος.Οσον αφορα το cf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...