Προς το περιεχόμενο

Σαρωτικές αλλαγές στο iOS 7.0


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως σε iphone 4 λαγγαρει αρκετα, δε λεω, beta ειναι, απλα το αναφερω.

 

καποιες εφαρμογες δε τρεχουν, π.χ. το navigon europe, και οι πιο πολλες αργουν αρκετα να ανοιξουν σε σχεση με το 6.1.3.

 

το πιο εκνευριστικο lag παντως ειναι η εναλλαγη αναμεσα στις εφαρμογες το οποιο δεν το κανει παντα. Θα το δουλεψω 2-3 ωρες ακομα και θα πω νεοτερα. 

 

απο μπαταρια δεν εχω αποψη, το εχω ρημαξει απο το πρωι στο ψαχουλεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάτα το κουμπί και δες, μπορούσες να το κάνεις και νωρίτερα.

πατησα το κουμπί και είδα ενα κινητό σε άσπρο χρώμα! Κ το αμάξι μου άσπρο ειναι... ΕΙΔΗΣΗ η apple αντιγράφει την BMW γιατι το αμάξι μου ειναι άσπρο! Ελατε να την κραξουμε γιατι δεν διαθετουμε ολοι τα απαιτουμενα χρηματα για μια BMW...Συγνώμη αλλα αυτο δεν ειναι επιχείρημα! Αν δεν εχεις επιχειρήματα παίξε μια παρτίδα τάβλι να ξελαμπικαρεις και να μην γράφεις λόγια του αέρα αν δεν μπορείς να τεκμηριωσεις την άποψη σου! Αμα δεν μπορείς.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά η apple το έκανε το θαύμα της

 σε άλλον θυμίζει android σε άλλον windows 8 σε μένα και τα τρία Blackberry 10 ολίγον android και wp8 κανείς δεν λέει ότι έκανε το αυτονόητο για να επιβιώσει ανάμεσα σε καινούργιους παίχτες

και βέβαια όπως όλοι οι κατασκευαστές κατάκλεψαν τις ιδέες όπως την αίσθηση του βάθους που την θυμάμαι στο Cyndia 

από την εποχή με το 3G 

 

keep walking 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά θαυμάζω αυτούς που προσπαθούν να σχολιάσουν σοβαρά την είδηση. Το thread είναι ένα ατελείωτο trolling fest. Και μετά σου λέει ότι η "μόδα" της Apple πέρασε αλλά φαίνεται ότι μερικούς τους καίει πολύ που δεν πρόκειται να δουν ποτέ κάτι τόσο όμορφο στις συσκευές τους και ανακαλύπτουν αντιγραφές.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αφού οι χρήστες ios είναι πλέον τραγική μειοψηφία, φυσικό..

χαχαχ πανε να παρεις την πλαστικουρα σου το s4
Τι θα παρεις το αγγουρι το iphone 5 η ποιο αθλιες διαστασεις σε κινητο του 2013;Αποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ πανε να παρεις την πλαστικουρα σου το s4

ενω ο τσιγγος φορεθηκε πολυ απο το iphone5. Kαι στην τελικη αυτη η καραμελα με την πλαστικουρα δεν την βαρεθηκατε? Κινητο παιρνεις δεν παιρνεις ελβετικο σουγια ή τσεκουρι για να κοβεις ξυλα. Ναι μεν θα ηταν πιο ωραιο σε μεταλλο αλλα κινητο ειναι. Απο το να το εκαναν μεταλλικο και να ξεβαφει οπως το Iphone5 καλυτερα πλαστικο. Εγω nexus4 εχω απλα λεω ομως. Οσο για το λειτουργικο το ios7 ρε παιδια μη χρυσονετε το χαπι. Δεν εκαναν καμια ουσιωδη αλλαγη, ενα theme αλλαξαν και λιγο το multitasking. Αυτο ειναι για μπραβο στην apple δηλαδη? Περιμενα πως και πως να γινει καμια τρελη αλλαγη να δειξει εστω μια καινοτομια, ΜΙΑ μονο οχι 100! Περιμενα να φερει τα πανω κατω οπως απο εποχη steve jobs αλλα τιποτα μηδεν το αποτελεσμα. Αναλλωνετε σε ετοιμες λυσεις ετοιμες ιδεες και αυτο θα την παει ακομα πιο πισω. Ανεμενουμε Ios8 μπας και βαλει μυαλο! Εμενα συγκεκριμενα με εχασε σαν πελατη της απο το iphone4s και μετα. Μακαρι να αντιδρουσατε ολοι σαν εμενα μπας και ξυπνουσε και αρχιζε να δουλευει σαν μεγαλη εταιρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ πανε να παρεις την πλαστικουρα σου το s4

εχω ηδη πλαστικουρα , γιατι να παρω κι αλλη; 

 

τουλαχιστον τη πληρωσα φθηνη οσο πιστευα οτι αξιζε .σε αυτα τα λεφτα δεν ηθελα να παρω μεταχειρισμενη συσκευη την οποια καποιος αλλος επιανε , αφου πρωτα ετριβε το πουλι του για να λεω οτι εχω μηλο , ουτε φυσικα προκειται να εδινα 700αρια για ενα τηλεφωνο, αυτα τα αφηνω για τους  πιο μπρουκληδες 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Γελάω ασταμάτητα με τα σχόλια.

 

Δεν είναι ότι είμαι Fanboy της Apple, αλλά συχαίνομαι το Android. 

Ένα πράγμα ζηλεύω από το Android και είναι μια εφαρμογή της φωτογραφικής και νομίζω ότι είναι και αποκλειστικά της HTC.

 

Μετά από εκεί και πέρα, τα Win8 Phone, Ubuntu & Firefox OS σε λίγο καιρό θα αλλάξουν τα στατιστικά και το μερίδιο της αγοράς. 

 

Και αυτό που με τρελαίνει, είναι οι κάτοχοι ενός κινητού Android με 150 ευρό, δεν μπορούν να κάνουν όσα κάνει το S4, HTC ONE κλπ, και ταυτόχρονα κράζουν την Apple, που δεν δίνει 2-3 λειτουργίες στο 3gs / 4. (Και μιλάμε για σχεδόν 4 χρονών κινητό στην πρώτη περίπτωση). 

 

ΜΠΡΑΒΟ στην Apple, που άκουσε τους πελάτες της, και έκανε σχετικές αλλαγές.

 

Και ξέρουμε, πως όταν έρθει το IPhone 5s / 6 θα δούμε και την καινοτομία που περιμέναμε χτες.

Αν το δείχνανε θα έλειπε το WoooooW στο επόμενο Iphone.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μετά από εκεί και πέρα, τα Win8 Phone, Ubuntu & Firefox OS σε λίγο καιρό θα αλλάξουν τα στατιστικά και το μερίδιο της αγοράς. 

 

 

ειλικρινα πιστευεις κατι τετοιο; 

μακαρι να ηταν ετσι, αλλα δυστυχως δεν προκειται να συμβει, παμε ολοταχως για μονοπωλιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα πιστευεις κατι τετοιο; 

μακαρι να ηταν ετσι, αλλα δυστυχως δεν προκειται να συμβει, παμε ολοταχως για μονοπωλιο 

 

Ναι το πιστεύω, γιατί στα κινητά μέχρι 250 ευρό θα έχεις παραπάνω επιλογές. Σαν παράδειγμα το HTC 8s με 200 ευρό, είναι κινητό απλό, καλό και δυναμικό. Δεν ξέρω γιατί να μη το προτιμούσε κάποιος που δεν έχει απαιτήσεις σε Apps και το θέλεις για δουλειά & Office. (Π.χ. Ο Πατέρας μου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σε ενα βαθμό με τον παραπάνω φίλο gate 1908... Ο καθένας παίρνει οτι θελει χωρίς αυτο να του δίνει το δικαίωμα ανώνυμα μεσα απο ενα υπολογιστή να κατηγορεί εταιρίες για αντιγραφή. Για εμένα καινοτομία στις είδη υπάρχουσες συσκευές δεν μπορει να προστεθεί... Το iradio το multitask, ίσως ειμαι κατι καλο για καινούργια αρχή. Το ιος έπρεπε να αλλάξει και άλλαξε σε ενα βαθμό! Αλλωστε δεν μπορούσαν να το αλλάξουν τελείως γιατι πουλούσε τόσα χρονια οπως ηταν και οταν κατι πουλάει δεν το αλλάζεις. Οπως καινοτομία δεν ειναι η αλλαγή καναλιών με υπερυθρες( το έκανα πριν 5 χρονια με το 6600) αλλα δεν βγήκα να μιλήσω για αντιγραφη γιατι μου άρεσε σαν ιδέα!καινοτομια ας πούμε ειναι ενα αδιάβροχο κινητο αλλα και παλι το βόλια 5210 ηταν!! Αρα κανεις δεν μπορει να μιλάει για αντιγραφή... Το θέμα ειναι οτι βγαίνουν και μιλάνε για αντιγραφη χωρίς να αιτιολογουν, το μονο που βλεπω απο αυτο ειναι οτι ζηλεύουν και θεωρούν το iPhone ανώτερο!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το πιστεύω, γιατί στα κινητά μέχρι 250 ευρό θα έχεις παραπάνω επιλογές. Σαν παράδειγμα το HTC 8s με 200 ευρό, είναι κινητό απλό, καλό και δυναμικό. Δεν ξέρω γιατί να μη το προτιμούσε κάποιος που δεν έχει απαιτήσεις σε Apps και το θέλεις για δουλειά & Office. (Π.χ. Ο Πατέρας μου)

γιατι οι "πατεραδες" ειδικα τωρα τελευταια εχουν μαθει τη samsung που δινει προιοντα ακομα σε πιο χαμηλες τιμες και εχει κατακλυσει τα μαγαζια (οπου και να μπεις πιανουν ολα τα ραφια) , οποτε χωρις σκεψη και ψαξιμο παιρνουν ενα τετοιο

 

και καλα τα wp , τα υπολοιπα δε θα φτασουν καν μεχρι τα καταστηματα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι οι "πατεραδες" ειδικα τωρα τελευταια εχουν μαθει τη samsung που δινει προιοντα ακομα σε πιο χαμηλες τιμες και εχει κατακλυσει τα μαγαζια (οπου και να μπεις πιανουν ολα τα ραφια) , οποτε χωρις σκεψη και ψαξιμο παιρνουν ενα τετοιο

 

και καλα τα wp , τα υπολοιπα δε θα φτασουν καν μεχρι τα καταστηματα.. 

 

Συμφωνώ με αυτό που λες. Το θέμα είναι, εάν αρχίσει η Samsung και βγάζει και WP8, γιατί θα τους τα στάξει πάλη η MS, τι θα γίνει; 

Θέλω να πω, ότι 50% από τους χρήστες Android (μη πω και παραπάνω) έχουν συσκευή με Adroid, γιατί δεν είχαν άλλη επιλογή σε Smartphone. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...