Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 4 (Open Spoiler Thread Seasons 1-3)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον martin πρεπει να τον δει καποιος γιατρος. Οπως μας ειπε την ιστορια ο τυριον για τον ξαδερφο, ετσι πρεπει να αναρωτηθουμε γιατι συνεχιζει και το κανει ο μαρτιν.

 

Υπηρχαν καποιες πολυ ωραιες σκηνες στα 98% του επεισοδιου αλλα τις ξεχασαμε για τον λιγοστο χρονο που αφιερωθηκε στην μαχη.

 

 

Αν πω οτι ηταν μια απο τις πιο φρικιαστικες σκηνες θα γινω βαρετος μιας και το εχω ξαναπει. Δεν ξερω, πραγματικα. Ειδικα η στριγκλια...

Οι σκεψεις του τυριον εκεινη την στιγμη θα ηταν: Σκοτωστε με, δεν με ενδιαφερει, αφου ειδα κατι τετοιο σκοτωστε με αλλα οχι ετσι. Σκοτωστε με ειμαι ενοχος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα αλλάξεις τη γνώμη αυτή για τον Tyrion στα επόμενα episodes :P

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αλλάξεις γνώμη για τον Tyrion στα επόμενα episodes :P

 

Γιατι το κανεις αυτο; Γιατι μας προιδεαζεις; Δεν ειναι ειρωνικο που καποια ποστ πισω γκρινιαζες και εδινες οδηγιες για το πως θα χρησιμοποιουν το spoiler? 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυριον και Αρυα αγαπημενοι χαρακτηρες! Τους παω και σαν χαρακτηρες και απο τον τροπο που παιζουν! 

 

Δεν μου αρεσει τοσο η Αρυα ως χαρακτηρας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχω διαβασει τα βιβλια και μαρεσει η εξελιξη της! (δεν νομιζω οτι δεν ξερεις καποιος απο την 1η σεζον τι θα γινει η Αρυα :P )

παντα μαρεσε που δεν λογαριαζε και αντιστεκοταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπηρχαν καποιες πολυ ωραιες σκηνες στα 98% του επεισοδιου αλλα τις ξεχασαμε για τον λιγοστο χρονο που αφιερωθηκε στην μαχη.

 

Συμφωνώ και  εδώ νομίζω πως έκαναν λάθος εκεί στην παραγωγή την στρίμωξαν πολύ την μάχη αν τις έδιναν λίγο παραπάνω χρόνο (όπως στο 2ο επεισόδιο με τον θάνατο του Τζόφρυ)  θα ''σώνονταν''  το επεισόδιο που δεν ήταν έτσι όπως το περίμενα και γενικότερα την 4η σεζόν την περίμενα ποιο δυνατή.

 

Edit: Θεωρώ πως δώσανε αρκετό χρόνο στην ιστορία του Θήον και στην προηγούμενη σαιζόν που δεν εμπεριέχεται στα βιβλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατι το κανεις αυτο; Γιατι μας προιδεαζεις; Δεν ειναι ειρωνικο που καποια ποστ πισω γκρινιαζες και εδινες οδηγιες για το πως θα χρησιμοποιουν το spoiler?

 

διαφορετικό πράγμα το spoiler από αυτό που είπα όμως...

 

αν δλδ συμφωνούσα με αυτά που έγραψες πάλι το ίδιο δεν θα έκανα ασχέτως αν ήξερες ή όχι ότι έχω διαβάσει τα βιβλία?

 

το να κάνεις υποθέσεις για το τι σκέφτεται ή τι θα κάνει ένας χαρακτήρας φέρνει αυτό το αποτέλεσμα, να προϊδεάζεσαι...

 

Ευχαριστούμε!!Μας γάμησες

αποκάλυψα τι θα γίνει και δεν το πήρα χαμπάρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

διαφορετικό πράγμα το spoiler από αυτό που είπα όμως...

 

αν δλδ συμφωνούσα με αυτά που έγραψες πάλι το ίδιο δεν θα έκανα ασχέτως αν ήξερες ή όχι ότι έχω διαβάσει τα βιβλία?

 

το να κάνεις υποθέσεις για το τι σκέφτεται ή τι θα κάνει φέρνει αυτό το αποτέλεσμα...

 

Εγω δεν εγραψα εκτιμηση για το τι θα γινει

 

Εχεις διαβασει ομως το κ%λο βιβλιο και μας κανεις τον εξυπνο λεγοντας μας να περιμενουμε ανατροπη. Ε αντε και... Αν δεν μπορεις να καταλαβεις τι ειναι spoiler φυγε απο το τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...