Προς το περιεχόμενο

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωρα να maxaroume τον Snake. 

Η εκδοση του ps4 που ειδα αλλα και γενικα των κονσολων ηταν ΒΙΑΣΜΟΣ για τα ματια μου, ουτε ΑF της προκοπης δεν ειχε! 

 

Ας κανει και ενα χρονο να ερθει παιχνιδια εχουμε μπολικα, αρκει να το παιξουμε ετσι οπως πρεπει!

????

 

Εχεις παιξει το ground zeroes σε ps4?Μαλλον οχι αν κρινω απο αυτα που λες.Το παιχνιδι εχει γραφικαρες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

????

 

Εχεις παιξει το ground zeroes σε ps4?Μαλλον οχι αν κρινω απο αυτα που λες.Το παιχνιδι εχει γραφικαρες

 

Το εχω παιξει και τελειωσει σε φιλο μου, σε μαματη τηλεοραση! Το λεω αυτο γιατι εσεις οι κονσολακιδες το ριχνετε το φταιξιμο στην TV και στο hdmi καλώδιο!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παιξει και τελειωσει σε φιλο μου, σε μαματη τηλεοραση! Το λεω αυτο γιατι εσεις οι κονσολακιδες το ριχνετε το φταιξιμο στην TV και στο hdmi καλώδιο!  :-D

Και παλι......... ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρα να maxaroume τον Snake. 

Η εκδοση του ps4 που ειδα αλλα και γενικα των κονσολων ηταν ΒΙΑΣΜΟΣ για τα ματια μου, ουτε ΑF της προκοπης δεν ειχε! Ειναι που ειναι τα γραφικα μπαγιάτικα και χωρίς φίλτρα, Ε ΟΧΙ! 

 

Ας κανει και ενα χρονο να ερθει παιχνιδια εχουμε μπολικα, αρκει να το παιξουμε ετσι οπως πρεπει!

 

Σιγά ρε τιτανομάχε μην αποκτήσεις και ψυχολογικά τραύματα επειδή δε σου δώσανε AF και φίλτρα...

Δεν κάνεις καμιά καλύτερη προσπάθεια για trolling λέω εγώ? Όχι τίποτα άλλο αλλά με αυτές τις βλακείες που λες εκτίθεσαι και από μόνος σου.

 

 

Το παιχνίδι δεν είναι το υπεροφθαλμόλουτρο αλλά εγώ που το έχω στο PS4 τα γραφικά του τα λέω ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ και πολύ ρεαλιστικά. Παρεπιπτόντως πολύ καλύτερα ακόμα και από διάφορα multiplatform που τρέχουν με τα μισά και κάτω frames ανεξαρτήτου φορμά.

Σταθερότατο 60άρι, πολύ καλό AA και ρεαλιστικοί φωτισμοί χωρίς να σου αποσπούν την προσοχή από το gameplay το οποίο απαιτεί στρατηγική και σκέψη.

 

Πάντως μη κάνεις τσάμπα όρεξη. Το παιχνίδι αυτό δεν είναι το average Crysis flick σου. Στοχεύει σε άλλα σημεία πιο ουσιώδη. Πέρα από δυο τρεις παραπάνω επιλογές στο PC δεν θα δεις διαφορές σε σχέση με τις κονσόλες. Βασικά δεν είναι καν παιχνίδι για σένα, τσάμπα ασχολείσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pc τα γραφικα του θα ειναι ακομα καλυτερα.


Το εχω παιξει και τελειωσει σε φιλο μου, σε μαματη τηλεοραση! Το λεω αυτο γιατι εσεις οι κονσολακιδες το ριχνετε το φταιξιμο στην TV και στο hdmi καλώδιο!  :-D

Σε τι τηλεοραστη? Και με hdmi καλωδιο? Γιατι εγω επειδη ειναι παλια η καρτα γραφικων αναγκαστηκα να συνδεσω την καινουργια μου οθονη με dvi καλωδιο γιατι το pc δεν εχει θυρα για hdmi. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, έπεσε ένα απ' τα σημαντικότερα κάστρα, πλέον δεν υπάρχει καμία δικαιολογία. :rolleyes:

 

@gavros δεν εξηγούνται τέτοια θέματα σε ένα ποστ ξέρω 'γω. Θα έλεγα να διαβάσεις τα πάντα στο νετ ή να δεις όλα τα scenes των παιχνιδιών.

 

Bu9TbzPIIAAd6Iv.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα για το συγκεκριμενο game θα χρειαστει να γραψουμε εκθεση για να σου πουμε τι εχει γινει στα mg. Και καποιος να αρχισει να σου λεει, αν δεν ειναι πολυ καμενος της σειρας, θα γραψει ανακριβειες σιγουρα.. Καλυτερα να μπεις σε κανενα wiki και να αρχιζεις να διαβαζεις και να διαβαζεις...Αλλιως δες τα στο youtube που εχει μονο τα cutscenes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που γινεται ειναι οτι οι κακοι οι ρψσοι θελουν να καταστρεψουν την Αμερικη και ο πρωταγωνιστης ο οποιος ειναι ενας Αμερικανος στρατιωτης προσπαθει να τους σταματησει. Τωρα αν για να στο εξηγησουμε αναλυτικα θα μας παρει ωρες. Παιξει τα mgs 1.2 3 peace walker και portable ops για να καταλαβεις τι ακριβως γινεται. Τα mgs1 &2 εχουν βγει σε pc το 3 μπορει να παιχει στο pc με ps2 emulator και τα peace walker και portable ops με psp emulator.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gavros δεν εξηγούνται τέτοια θέματα σε ένα ποστ ξέρω 'γω. Θα έλεγα να διαβάσεις τα πάντα στο νετ ή να δεις όλα τα scenes των παιχνιδιών.

 

 

Βασικά μέχρι να δει όλα τα scenes των παιχνιδιών θα φτάνει η ώρα για το MGS 6. Πάλι θα χάσει επεισόδια δηλαδή  :P

 

Ας ξεκινήσει με τους βασικούς χαρακτήρες πρώτα διαβάζοντας κάποιο άρθρο σε κανένα wiki... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αυτο που γινεται ειναι οτι οι κακοι οι ρψσοι θελουν να καταστρεψουν την Αμερικη και ο πρωταγωνιστης ο οποιος ειναι ενας Αμερικανος στρατιωτης προσπαθει να τους σταματησει. Τωρα αν για να στο εξηγησουμε αναλυτικα θα μας παρει ωρες. Παιξει τα mgs 1.2 3 peace walker και portable ops για να καταλαβεις τι ακριβως γινεται. Τα mgs1 &2 εχουν βγει σε pc το 3 μπορει να παιχει στο pc με ps2 emulator και τα peace walker και portable ops με psp emulator.</p>

 

:D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...