Προς το περιεχόμενο

netbook δεν παιζει flash παιχνιδια


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο antivirus έχεις πάνω; Θα έπρεπε να στο παίζει κανονικά. Δες μήπως στο μπλοκάρει το antivirus (το δικό μου πέταξε warning - emsisoft anti-malware). Κάνε ένα clean install τον flash player ακολουθώντας τις οδηγίες από εδώ. Τέλος κλείσε (αν δεν το έχεις κάνει ήδη) τα πολλά πολλά προγράμματα από το startup. 

 

Και πες μας τα αποτελέσματα να δούμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα το security essentials και δεν το επαιζε.

Του εκανα clean install τα 7 παλι και δεν του εχω κανενα antivirus επανω τωρα. Παλι ομως δεν παιζει.

Αργοτερα που θα παω σπιτι θα του κανω και clean install τον flash player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περίεργο. Για δες από τις καταγραφές το σφάλμα ακριβώς. Δεξί κλικ στο Υπολογιστής - Διαχείριση - Προβολή συμβάντων - Αρχεία καταγραφής και δες το αρχείο Εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν μπορει καποιο παιδι να κανει τον κοπο να το δοκιμασει στο δικο του νεμπουκ ή να πει καμια ιδεα;

 

 

Μπορει να ακουστει περιεργο αλλα νομιζω οτι αν του βαλεις τα xp δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περίεργο. Για δες από τις καταγραφές το σφάλμα ακριβώς. Δεξί κλικ στο Υπολογιστής - Διαχείριση - Προβολή συμβάντων - Αρχεία καταγραφής και δες το αρχείο Εφαρμογή.

Θα το τσεκαρω σε λιγακι!

 

Μπορει να ακουστει περιεργο αλλα νομιζω οτι αν του βαλεις τα xp δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Κανενα προβλημα να του περασω τα xp. Αλλα drivers που θα βρω; 

Το site του κατασκευαστη εχει μονο για τα 7.

Του περναω τωρα τα 8..μηηηπως και.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί όλη αυτή η φασαρία για ένα και μονο παιχνίδι ενώ υπάρχουν πολλά αλλα παιχνίδια και καλύτερα ?

Να το επαναλαβω μια ακομη φορα οτι εφοσον μου ειπαν οτι θελουν αυτα τα παιχνιδια, αυτα προσπαθω να βαλω.

Απο την στιγμη που το ατομο που θα τα παιξει ειναι ατομο με ειδικες αναγκες, δεν μιλαω και 'υπακουω σε εντολες' της μανας της :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol ρε! 

 

Ξέρεις τι μου θυμίζεις; 

 

- «Γιατρέ μου, με πονάει το στομάχι μου»

- «Έχεις μυωπία. Πρέπει να πάρεις γυαλιά» 

 

:P

 

 

Aσχετο τελείως εδώ ξεσκίσατε ένα pc το κάνατε format επειδή δεν παιζει ένα Game.

 

Για κάθε νόσο και κάθε ... δεν είναι λύση το Format. Πρέπει να ψάξεις να βρείς που είναι το πρόβλημα.

 

εσείς¨ πονάει χέρι κόψη χέρι.

 

Δεν παιζει το pc ένα παιχνίδι αμμααν θεοι  FORMAT άμεσος

 

Aμα δεν βρίσκετε που είναι το πρόβλημα το format δεν είναι λύση γιατί απλά αφού δεν βρήκατε τι φταίει αυτό μπορες να συνεχίζεται και μετά το format.

 

Aς συμβιβαστεί με άλλο παιχνίδι. H λύση format σαν πανάκεια  για τα πάντα πρέπει να σταματήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με θεωρω και τοσο ασχετο για να κανω φορματ συνεχως.

Φορματ εγιναν κατα χρονολογικη σειρα:

 

α) windows 7 x64: στο σαιτ της εταιρειας εχει drivers μονο για x32. Τιποτα δεν μπορουσε να εγκατασταθει.

β) windows 7 x32: κατεβαζεις τους ωραιους drivers απο το σαιτ..και σου πεταει μηνυμα οτι ειναι για x64! Wtf λεω; Για x32 δεν λεει εδω περα; Εν ολιγοις..δεν μπορουσα να κανω τιποτα..

γ) Παμε παλι στα 7 x64. Ο μονος driver που δουλεψε ηταν του ethernet. Με το driver genius professional κατεβασα ολους τους drives και το προγραμμα δεν λυνοταν με ο,τι και να εκανα.

δ) Ειπα να περασω τωρα τα 8..μπας και, γιατι η μανα της κοπελας μου ειπε οτι αυριο μεθαυριο θα παει να της αγορασει 15αρι λαπτοπ.

Οποτε ο χρονος πιεζει μηηηπως και βρω καποια λυση και μεινει με το νετμπουκ τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο τελείως εδώ ξεσκίσατε ένα pc το κάνατε format επειδή δεν παιζει ένα Game.

 

Για κάθε νόσο και κάθε ... δεν είναι λύση το Format. Πρέπει να ψάξεις να βρείς που είναι το πρόβλημα.

 

εσείς¨ πονάει χέρι κόψη χέρι.

 

Δεν παιζει το pc ένα παιχνίδι αμμααν θεοι  FORMAT άμεσος

 

Aμα δεν βρίσκετε που είναι το πρόβλημα το format δεν είναι λύση γιατί απλά αφού δεν βρήκατε τι φταίει αυτό μπορες να συνεχίζεται και μετά το format.

 

Aς συμβιβαστεί με άλλο παιχνίδι. H λύση format σαν πανάκεια  για τα πάντα πρέπει να σταματήσει

 

Μ'αρέσεις!!

Πολύ μ'αρέσεις :D

 

http://www.insomnia.gr/topic/489742-κόλλημα-βίντεο/?p=52435671

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...