Προς το περιεχόμενο

Μπαταρίες και Tablet


PuNiShErR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επικοινώνησα και μου είπαν τα εξής.
Ενδέχεται αρχικά να μην αλλάζει η μπαταρία ( αφού δεν γνώριζαν το μοντέλο). Αφου τους είπα το μοντέλο μου είπαν πως αλλάζει ( στα 2 πρώτα χρόνια εγγύηση δωρεάν ) αλλιώς επι πληρωμή που η εκτίμηση της τιμής γίνεται αφού το δώσω για έλεγχο.

Συνεπώς υπάρχουν tablet που η μπαταρία τους ενδέχεται να μην αλλάζει καθόλου αλλά μάλλον σπάνια. Γιαυτό καλό είναι όποιος ενδιαφέρεται να κρατήσει το tablet σε βάθος χρόνου να επικοινωνεί με την εταιρία του αντίστοιχου tablet για την πληροφορία αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Καλησπέρα, μιας και υπάρχει το thread θα συνεχίσω εδώ και δεν θα ανοίξω καινούριο. Έχω τάμπλετ Samsung Galaxy και θέλω ν' αλλάξω τη μπαταρία του γιατί έχει χαλάσει. Πού προτείνετε να πάω για επιτόπια αλλαγή  - στην Αθήνα; Εννοώ ότι δεν θέλω να τους το αφήσω και να πάω να το πάρω μετά από μερικές μέρες, αλλά να μου αλλάξουν τη μπαταρία επί τόπου, ενώ περιμένω εκεί.

Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένας δεν θα σου την αλλάξει κατευθείαν..δεν είναι τόσο απλο

στην πλειονότητα των ταμπλετ πρέπει να ανοίξει σε πρώτη φάση που ακόμα και αυτό δεν είναι απλή διαδικασία να δουν ακριβός το τύπο της μπαταρίας και μετά να παραγγείλουν μια ,κανένα κατάστημα δεν έχει stock και μετα θα πρεπει να την κολλήσουν με κολλητήρι.

Κατι αλλο.σε ολα τα ταμπλετ αλλαζουν οι μπαταριες...απλα κανενας δεν θα μπει στην διαδικασια να σου αλλαξει μπαταρια σε ταμπλετ που δεν αξιζει...

αν πας ένα ταμπλετ που δεν αξίζει ούτε 70Ε και σου πει 40 για να σου αλλάξει την μπαταρία μετά αυτός θα είναι ο κακός οπότε σου λεει δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το τάμπλετ μου είναι πολύ καλό, οπότε δεν πιστεύω ότι τίθεται τέτοιο θέμα. 

Έχεις να προτείνεις κάποιο κατάστημα που κάνει την αντικατάσταση γρήγορα;

Σ' ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...